Skip to main content

Zobacz także:

NOWA! Terrazza Sempra od WEINOR. Nowoczesne zadaszenie

Terrazza Sempra, nowy szklany dach patio Weinor od Dachy Tarasowe opiera się na nowoczesnym kubicznym kształcie i innowacyjnej konstrukcji.

Dzięki szklanemu dachowi tarasowemu Terrazza Sempra jeśli chodzi o jakość i wzornictwo nie uznajemy kompromisów! Weinor, ekspert ds. Ochrony przed warunkami atmosferycznymi, od około 20 lat nieprzerwanie optymalizuje odnoszącą sukcesy markę Terrazza. Jako bestseller wyznacza najwyższe standardy. Terrazza Sempra to imponujący efekt naszego wieloletniego doświadczenia, które pozwoli Ci cieszyć się beztroskim tarasem prawie przez cały rok. Projekt zachwyca ponadczasowym kształtem i wyraźnymi liniami. Jako ważny element projektu, Terrazza Sempra doskonale dopasowuje się do architektury Twojego domu.

Wysoka jakość produktów to nie wszystko ważny jest także profesjonalny i fachowy montaż. Przeczytaj więcej o oferowanym montażu przez Dachy Tarasowe. Kliknij!

Cennik za konstrukcje w wersji standard w EURO netto (montaż +10%) standard 50km od Zielonej Góry i transportem. Vat 8% dla osoby prywatnej na terenie Polski i budynków mieszkalnych do 300m2 zgodnie z ustawą, pozostałe 23%. Vat 8% czy 23% -> Zobacz kiedy jaka stawka VAT Kliknij! Plus koszt dojazdu 1,3zlotych netto liczone w dwie strony od Zielonej Góry pobierane przy pomiarze (minimum 100zl).

Przejrzysta, klarowna i uczciwa procedura realizacji zlecenia. Przeczytaj więcej Kliknij!

Obejrzyj katalogi

Wyposażenie
Terrazza Sempra

Terrazza Sempra jest technicznie oparta na rodzinie dachów tarasowych Terrazza, która została wypróbowana i przetestowana przez wiele lat. Charakteryzuje się wysoką niezawodnością i długą żywotnością.

Prosty design.
Design Terrazza Sempra zachwyca ponadczasowym designem i wyraźnymi liniami.

System modułowy
Rozbudowanie dachu tarasowego Terrazza Sempra na do ogrodu zimowego/oaza ze szkła z całkowicie szklanymi elementami konstrukcyjnymi jest bardzo łatwe, nawet w późniejszym terminie.

Typy dachów

Jednospadowy

Zabudowy

Elementy boczne CLASSIC
Elementy boczne LITE
Elementy boczne SUPERLITE
Pełne, Okna i Drzwi
Całe ze szkła przesuwno-ciągnione drzwi
Całe ze szkła przesuwne drzwi
Przesuwno-uchylne drzwi

Wygląd

47 kolorów farb / 8 Farb typu Wiga-Trend - Wielki wybór kolorów

Technika

max. wymiary pojedyńczej konstrukcji, max. szerokość 700cm, max. głębokość 600cm, max. szkło VSG 10mm lub 12mm. Nachylenie 3 do 45 stopni i dla wersji Plus 3 - 15 stopni

w opcji wbudowane firmowe owietlenie POWER LED

Jakość

Standard jakości - Pewność i Trwałość