0
0
0
s2sdefault

Oceń

Pergole tarasowe / Pergotendy / Tarasole / Pergolety / Rozsuwane zadaszenia tarasów

Materiałowe zadaszenia tarasów od Dachy Tarasowe mają szczególne właściwości. Wysięg jest niezależny od szerokości, konstrukcja jest szczególnie odporna na wiatr i od nachylenia 14° może kontrolowanie odprowadzać wodę. Jest to rozwiązanie dla dużych tarasów do użytku prywatnego jak i dla restauratorów. Kliknij w wybrany produkt żeby poznać szczegóły. Poznaj nasze propozycje. Kliknij w link prowadzący do poszczególnych produktów i zapoznaj się z naszymi realizacjami pomoże Ci to rozpoznaniu możliwości technicznych i estetycznych montowanych przez nas profesjonalnych pergol z systemiami odpływu wody.

Pergole tarasowe - jakość w rozsądnej cenie

Materiałowe zadaszenie tarasu w postaci pergoli to świetny sposób na ochronę przed deszczem i słońcem w ogrodzie i na tarasie. W przeciwieństwie do markiz, pergole tarasowe oparte są na podporach, dzięki czemu znacznie lepiej znoszą silny wiatr i są niezwykle trwałe. Oferowane przez nas rozwiązania to wyłącznie sprawdzone produkty najwyższej jakości, wprost od najlepszych światowych producentów. Ich konstrukcja pozwala dowolnie zasłaniać lub odsłaniać przestrzeń. W ofercie mamy zarówno pergole klasyczne, jak i te z płaskim dachem, wyposażone w niewidoczny system odprowadzania wody opadowej. Modele takie jak Soft, Form i Bioclimatic z powodzeniem mogą służyć jako zadaszenie wolnostojące.

Co oferuje pergola tarasowa?

Rozkładany dach materiałowy lub lamelowy oferuje przede wszystkim niespotykaną w innych rozwiązaniach funkcjonalność i niezawodność. W zależności od potrzeb pergola tarasowa może zostać dowolnie złożona lub rozłożona. Samo rozkładania jest też niezwykle wygodne, w większości modeli odbywa się za pośrednictwem automatyki sterującej. Zintegrowane z konstrukcją systemy odprowadzania wody sprawiają, że pergole wyglądają niezwykle lekko i świetnie dopełniają wizualnie taras, dom czy ogród. Z powodzeniem można zastosować je także w restauracjach, w celu stworzenia eleganckiego ogródka letniego.

Pergola aluminiowa

Konstrukcja pergoli oparta na ekstrudowanym aluminium jest niezwykle wytrzymała. Aluminium świetnie znosi warunki atmosferyczne i nie traci swoich walorów estetycznych. Zapewnia też stabilność i pozwala ukryć system odprowadzania wody. Zaawansowana technologicznie pergola aluminiowa Bioclimatic, wyposażona w dach lamelowy, pozwala precyzyjnie dostosowywać nachylenie lameli przez automatykę sterującą. Dzięki temu mamy pełną kontrolę nad ilością wpadającego światła. Zastosowanie aluminiowych profili w oferowanych przez nas pergolach to także możliwość wyposażenia zadaszenia w przeszklenia boczne, promienniki ciepła i dodatkowe oświetlenie.

Pergotendy, czyli dwa w jednym

Pergole z otwieranym dachem, czyli pergotendy, są idealne dla osób, które nie chcą zadaszać tarasu na stałe. Łączą one w sobie wytrzymałość klasycznego dachu tarasowego i praktyczną funkcjonalność markizy. Możemy więc cieszyć się pełnym, letnim słońcem, grillować na tarasie, a w razie potrzeby skutecznie ochronić się przed deszczem. Dzięki pergotendzie zaczniemy sezon znacznie wcześniej, bez konieczności inwestycji w stałą zabudowę. Modele Slim, Line oraz Premium są idealne dla małych i średnich tarasów przydomowych. Rozwiązanie to jest niezwykle uniwersalne.

pergola pro06  

Pergotenda materiałowa PVC Slim -> KLIKNIJ !

Pergola/Pergola z pelnym systemem odprowadzenia wody i zsuwanym materiałem odpornym na wodę. Z rynną. Uproszczona wersja (Lite) Pergotendy Premium.

pergotenda premium03  

Pergotenda materiałowa PVC Premium -> KLIKNIJ !

Pergola/Pergola zsuwanym materiałem odpornym na wodę. Z rynną.

pergotenda line02  

Pergotenda materiałowa PVC Line -> KLIKNIJ !

Pergola/Pergola zsuwanym materiałem odpornym na wodę i bez rynny z przodu pergoli.

pergotenda soft02  

Pergotenda materiałowa PVC Soft -> KLIKNIJ !

Dach płaski. Pergotenda / Pergola zrozsuwanym materialem. Także w w wersji wolnostojącej w standardzie

 pergotenda form01  

Pergotenda materiałowa PVC Form -> KLIKNIJ !

Dach płaski. Pergotenda / Pergola zrozsuwanym materialem. Także w w wersji wolnostojącej w standardzie

 pergola lamelowa regular04  

Pergotenda z lamelami Regular -> KLIKNIJ !

Dach płaski. Pergotenda / Pergola z lamelami. Uproszczona (Lite) wersja pergotendy Bioclimatic.

dach z lamelami01  

Pergotenda z lamelami Bioclimatic -> KLIKNIJ !

Dach płaski. Pergotenda / Pergola z lamelami. Także w w wersji wolnostojącej w standardzie.

 

 

--------------------------------------------------------------------------

pergola plazaviva 012  

Premium Weinor Pergola Plaza Viva materiałowa tkanina -> KLIKNIJ !

Super nowoczesna Pergola materiałowa z systemem zmiennej wielkości słupa umożliwiającym odprowadznie wody z materiału.

pergola zadaszenie tarasu z systemem odplywu wody Pergotex II LED  

Premium Weinor Pergotenda Pergotex II materiałowa PVC -> KLIKNIJ !

Pergola/Pergola z pelnym systemem odprowadzenia wody i zsuwanym materiałem odpornym na wodę. Statyka umożliwia rozbudowanie systemy do ogrodu zimowego.

 Zielona Gora,lubuskie

Menu

Wyszukaj

config
Logo star-snippets.com