0
0
0
s2sdefault
 1. Kolejne etapy realizacji inwestycji


  1. Pierwszym etapem realizacji jest wysłanie wymiarów konstrukcji do wyceny. Można to zrobić:

  1. korzystając z formularza zapytania na stronie www.dachytarasowe.eu KLIKNIJ! w odnośniku ZAPYTANIE/WYCENA;

  2. bezpośrednio na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

  Do zapytania prosimy dołączyć zdjęcia z miejsca montażu konstrukcji.


  1. Klient otrzymuje wstępną wycenę pozwalająca oszacować koszt inwestycji. Ze względu na produkcję w Niemczech wycena podawana jest w Euro, (niektóre produkty prefabrykowane w Polsce mają cene w Złotówkach). Końcowa cena w złotych rozliczana jest według kursu Euro z dnia wpłaty zaliczki.


  1. Po akceptacji przez klienta szacowanych kosztów inwestycji przedstawiciel do spraw montażu umawia się z klientem na szczegółowy obmiar przed zamówieniem konstrukcji.

  Za wizytę u klienta pobierany jest zadatek na poczet transportu w wysokości 1,2zl za 1km liczony w dwie strony od Zielonej Góry minimum 100zl, przy czym ta kwota uwzględnia wszystkie przyszłe koszty transportu konstrukcji i rozliczana jest w  końcowej fakturze. Kwota ta rozliczana jest na podstawie PRO-FORMY.


  1. Pracownik firmy w ustalonym terminie wykonuje szczegółowe pomiary u klienta i ustala na miejscu wszystkie szczegóły wyglądu i funkcjonalności konstrukcji oraz sposób montażu.


  1. Klient otrzymuje końcową wycenę inwestycji wraz ze szczegółowym opisem realizacji.


  1. Po akceptacji dokumentacji, do klienta wysyłana jest umowa wraz z fakturą PRO-FORMA, w wysokości 80% kosztów całej inwestycji.


  1. Po przyjściu przelewu za fakturę PRO-FORMA następuje przekazanie zlecenia produkcji konstrukcji do producenta, firmy WEINOR.


  1. W ciągu maksymalnie 5 dni roboczych klient powiadamiany jest o terminie wykonania konstrukcji u producenta.


  1. Z klientem zostaje umówiona data montażu.


  1. Po odebraniu przez klienta prac montażowych zostanie wystawiona końcowa Faktura VAT z 2 tygodniowym terminem płatności.

  UWAGA: W zależności od przeznaczenia obiektu (dom mieszkalny zgodny z ustawą ….) do faktury doliczany jest podatek vat w kwocie odpowiednio 8% lub 23%. Więcej na -> KLIKNIJ TUTAJ!

Menu

Wyszukaj

config
Logo star-snippets.com