Zapytanie / wycena

W przypadku potrzeby wyceny konstrukcji nie dającej się opisać w poniższym formularzu prosimy o dodatkowy opis w polu wiadomosc lub o kontakt telefoniczny gdzie nasz inżynier określi potrzebne parametry jak i doradzi fachowo.

Prosimy o załączenie zdjęcia miejsca,w którym będzie wykonywana inwestycja. Pomoże to już wstępnie ocenić warunki wykonania montażu.

Drogi kliencie. Jeżeli poprawnie wpisałeś swój email to po przyciśnięciu przycisku Wyślij natychmiast otrzymasz od nas email potwierdzający złożenie zapytania. Jeżeli go nie otrzymasz oznacza to zły wpisany email lub awarie systemu. W przypadku awarii systemu prosimy o kontakt telefoniczny -> KONTAKT KLIKNIJ!

Szanowni Państwo, Administratorem Waszych danych osobowych jest firma Datar Sp. z o.o. ul Sulechowska 4a, 65-119 Zielona Góra zwany dalej: „Administratorem”.

  1. Twoje dane osobowe w postaci danych kontaktowych i niezbędnych do fakturowania: nazwa firmy, adres firmy, NIP, REGON, imię, nazwisko, nr telefonu, adres e-mail, adres zamieszkania, PESEL przetwarzane są w celu realizacji przez naszą firmę usług.
  2. Twoje dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w zakresie związanym z realizacją powyższych celów. Nie udostępniamy Twoich danych innym odbiorcom oprócz podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa.
  3. Administrator nie zamierza przekazywać Twoich danych do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych.
  4. Dane osobowe przetwarzane w celu zawarcia lub wykonania umowy oraz wypełnienia obowiązku Administratora będą przechowywane przez okres obowiązywania umowy, a po jego upływie przez okres niezbędny do wypełnienia obowiązku prawnego Administratora.
  5. Masz prawo żądać od Administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, zaktualizowania, jak również masz prawo do ograniczenia, a także zaniechania ich przetwarzania.
  6. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez Administratora przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Prawa wymienione w pkt. 5 i 6 można zrealizować poprzez kontakt na adres e - mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zielona góra

ul. Sulechowska 4a,
65-119 Zielona Góra
tel: +48 799 974 535
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Warszawa

Kłobucka 13,
02-699 Warszawa
tel: +48 882 174 317
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Katowice

Szpaków 36,
40-540 Katowice
tel: +48 608 225 327
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
© Dachy Tarasowe. All rights reserved.