0
0
0
s2sdefault

Złóż zapytanie

     Szanowni Państwo poniższy formularz umożliwi Wam złożenie zapytania ofertowego bezpośrednio do naszego biura. Zawiera on pytania konieczne do wyceny konstrukcji o wymiarach dających się sprecyzować w kilku krokach. W przypadku potrzeby wyceny konstrukcji nie dającej się opisać w poniższym formularzu prosimy o dodatkowy opis w polu wiadomosc lub o kontakt telefoniczny gdzie nasz inżynier określi potrzebne parametry jak i doradzi fachowo. Prosimy o zapoznanie sie z procedurą realizacji zamówienia w odnośniku w menu glownym PROCEDURA REALIZACJI ZAMOWIENIA.

      Jeżeli nie wszytsko pola formularza wczytajują się, lub nie chodzi zabezpieczenie z podaniem Captcha neleży zezwolić stronie na wczytanie skryptów ładujących formularz.

     Nasze produkty są najwyższej jakości i są produkowane tylko z wysokiej klasy aluminium, szkła jak i materiałów do markiz. Wszystkie nasze konstrukcje są projektowane na wymiar dla konkretnego zamówienia.

      Jeżeli masz problem i nie możesz złożyć zapytanie przez ten formularz wyślij maila bezpośrednio na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i/lub zadzwoń 799 974 535.

 

Prosimy o załączenie zdjęcia miejsca,w którym będzie wykonywana inwestycja. Pomoże to już wstępnie ocenić warunki wykonania montażu.

Drogi kliencie. Jeżeli poprawnie wpisałeś swój email to po przyciśnięciu przycisku Wyślij natychmiast otrzymasz od nas email potwierdzający złożenie zapytania. Jeżeli go nie otrzymasz oznacza to zły wpisany email lub awarie systemu. W przypadku awarii systemu prosimy o kontakt telefoniczny -> KONTAKT KLIKNIJ!

Zielona Gora,lubuskie

Menu

Wyszukaj

config
Logo star-snippets.com