0
0
0
s2sdefault

Oceń

Fachowy, profesjonalny i certyfikowany montaż produktów oferowanych przez Dachy Tarasowe.

Oprócz oferwania topowych i najlepszych produktów dostępnych na rynku ważnym jest dotrzymanie wysokiej jakości montażu.

Dachy Tarasowe oferują montaż przez certyfikowanych/profesjonalnie przeszkolonych i uprawnionych do tego montażystów.

Gwarantujemy Państwu że nie oszczędzamy na stosowanych materiałach i narzędziach. Jesteśmy przez producentów zobligowani do korzystania tylko z najlepszych materiałow montażowych takich jak np. kołki do montażu Fisher Thermax używanych średnio co 1m mocowania do ściany (sam koszt jednego kołka to około 100zł za sztuke). Żaden z montowanych przez nas produktów nie jest sztukowany, docianany czy też dobieranych z najtańszych elementów róznych producentów oferujących dany element najtaniej na rynku, co nagminnie i jako standard oferują firmy konkurencyjne. Nie mamy możliwości zaniżania jakości naszych produktów poprzez takie składanie zamówienia "aby wyszło jak najtaniej". Każdy z naszych produktów jest profesjonalnie projektowany, ma certyfikat wytrzymałości i jakości, spełnia wszystkie wymagania nadzoru budowlanego i jest prefabrykowany u producenta co gwarantuje najwyższą jakość jak i brak "kombinacji" mających na celu zaniżenie ceny i jakości produktu.

Nasze produkty są montowane na miejscu u klienta po rozpakowaniu z orginalnych opakowań od producenta (jak w Ikea) składane\montowane przy użyciu profesjonalnych narzędzi.

Cenimy naszych klientów i szanujemy ich oferując najlepsze systemy na rynku wraz z najlepszym profesjonalnym montażem przy użyciu tylko najlepszych narzędzi i materiałów.

Menu

Wyszukaj

config

Notice: Array to string conversion in /var/www/web14/htdocs/library/Zend/Session/Exception.php on line 58

Notice: Array to string conversion in /var/www/web14/htdocs/library/Zend/Session/Exception.php on line 71

Notice: Array to string conversion in /var/www/web14/htdocs/library/Zend/Session/Exception.php on line 71

Fatal error: Uncaught exception 'Zend_Session_Exception' with message 'Zend_Session::start() - /var/www/web14/htdocs/library/Zend/Session.php(Line:469): Error #2 session_start(): open(/var/www/web14/htdocs/application/../data/session/sess_rlrs2uvd2cbfbhkk09519q9rj6, O_RDWR) failed: No space left on device (28) Array /var/www/web14/htdocs/library/Zend/Session.php(Line:479): Error #2 session_write_close(): open(/var/www/web14/htdocs/application/../data/session/sess_rlrs2uvd2cbfbhkk09519q9rj6, O_RDWR) failed: No space left on device (28) Array /var/www/web14/htdocs/library/Zend/Session.php(Line:479): Error #2 session_write_close(): Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/web14/htdocs/application/../data/session) Array' in /var/www/web14/htdocs/library/Zend/Session.php:482 Stack trace: #0 /var/www/web14/htdocs/application/Bootstrap.php(20): Zend_Session::start() #1 /var/www/web14/htdocs/library/Zend/Application/Bootstrap/BootstrapAbstract.php(669): in /var/www/web14/htdocs/library/Zend/Session.php on line 482