0
0
0
s2sdefault

Oceń

Fachowy, profesjonalny i certyfikowany montaż produktów oferowanych przez Dachy Tarasowe.

Oprócz oferwania topowych i najlepszych produktów dostępnych na rynku ważnym jest dotrzymanie wysokiej jakości montażu.

Dachy Tarasowe oferują montaż przez certyfikowanych/profesjonalnie przeszkolonych i uprawnionych do tego montażystów.

Gwarantujemy Państwu że nie oszczędzamy na stosowanych materiałach i narzędziach. Jesteśmy przez producentów zobligowani do korzystania tylko z najlepszych materiałow montażowych takich jak np. kołki do montażu Fisher Thermax używanych średnio co 1m mocowania do ściany (sam koszt jednego kołka to około 100zł za sztuke). Żaden z montowanych przez nas produktów nie jest sztukowany, docianany czy też dobieranych z najtańszych elementów róznych producentów oferujących dany element najtaniej na rynku, co nagminnie i jako standard oferują firmy konkurencyjne. Nie mamy możliwości zaniżania jakości naszych produktów poprzez takie składanie zamówienia "aby wyszło jak najtaniej". Każdy z naszych produktów jest profesjonalnie projektowany, ma certyfikat wytrzymałości i jakości, spełnia wszystkie wymagania nadzoru budowlanego i jest prefabrykowany u producenta co gwarantuje najwyższą jakość jak i brak "kombinacji" mających na celu zaniżenie ceny i jakości produktu.

Nasze produkty są montowane na miejscu u klienta po rozpakowaniu z orginalnych opakowań od producenta (jak w Ikea) składane\montowane przy użyciu profesjonalnych narzędzi.

Cenimy naszych klientów i szanujemy ich oferując najlepsze systemy na rynku wraz z najlepszym profesjonalnym montażem przy użyciu tylko najlepszych narzędzi i materiałów.

Menu

Wyszukaj

config
Logo star-snippets.com