Skip to main content

Zobacz także:

Markizy do zadaszeń ogrodów zimowych

Markizy ogrodowe

Aby Ogród Zimowy na słońcu nie nagrzewał się, istnieją dopasowane zacienienia. Kliknij w wybraną markize żeby poznać szczegóły.

Dachowe markizy ogrodowe

Oferowane przez nas markizy ogrodowe są świetnym sposobem na ochronę ogrodu zimowego przed słońcem. Rozwiązania takie jak markiza dachowa WGM Top skutecznie ochronią oranżerię, ogród zimowy lub szklane oazy w nawet najbardziej słoneczne dni. Zastosowanie takich markiz pozwala chronić wewnętrzny ogród przed uciążliwym nasłonecznieniem i zbyt mocnym nagrzaniem. Pozwala uniknąć nadmiernego parowania i sprawia też, że z uroków naszego ogrodu zimowego będziemy mogli korzystać nawet w lecie, niezależnie od pory dnia. Nasze rośliny będą bezpieczne.

Markiza ogrodowa boczna, czyli pełna ochrona

Dzięki zastosowaniu markiz bocznych ogród zimowy stanie się jeszcze bardziej praktyczny. Dowolność i łatwość rozkładania osłon bocznych zapewnia pełną kontrolę nad ilością światła wpadającą do wnętrza. Jest to szczególnie przydatne, jeśli ogród jest wystawiony na zachód lub południe. Markiza ogrodowa boczna to także gwarancja ochrony przed niechcianymi spojrzeniami, czyli większa prywatność. Modele takie jak VertiTex II z powodzeniem mogą zostać zamontowane na oknach. Montaż poziomy na ścianie pozwala zastosować tego rodzaju rozwiązania nawet w konstrukcjach aluminiowo-szklanych i niezabudowanych.

Dachowa markiza ogrodowa a rolety przeciwsłoneczne

Rolety słoneczne są świetnym dopełnieniem przy zasłonięciu zadaszenia poprzez markizę nad- lub poddachową. Podobnie jak markizy ogrodowe, ochronią one ogród zimowy przed przegrzaniem i uciążliwym słońcem. Ekstrudowane aluminium, z którego zostały wykonane rolety screener zip, jest gwarancją ochrony przed silnymi podmuchami wiatru. Rolety przeciwsłoneczne można zamówić w dowolnym kolorze. Producent lakieruje je proszkowo, dzięki czemu nie blakną i zachowują swój kolor przez długie lata. W zależności od potrzeb Klienta kaseta rolety może zostać zamontowana na fasadzie budynku lub we wnęce. Osłony posiadają wbudowany silnik elektryczny sterowany zdalnie lub przyciskiem, dzięki czemu są proste i niezwykle wygodne w obsłudze.

Vertitex II
Screenery
SOTTEZZA II /LED
WGM TOP