0
0
0
s2sdefault

Oceń

Markizy

Dzięki zaawansowanej technologii wszystkie produkty od Dachy Tarasowe marki Weinor są najwyższej jakości. Łatwa obsługa i trwałość przekonują.  Czy to Markizy do Terrazzy, Okien, Ogrodów Zimowych, Tarasów, Ścienne wszystkie modele spełnią Państwa wymagania. Możemy je na Państwa życzenie dopasować pod względem koloru, materiału i wyposażenia.

Ceny prestiżowych/designerskich markiz premium niemieckiego producenta wraz z montażem zaczynają się średnio od 2000 Euro nettoKażda markiza pod opisem posiada tabele z podaną ceną wraz z montażem i transportem.

Jeżeli szukasz tanich markiz z opcją własnego montażu zajrzyj do naszego sklepu internetowego https://eshop.dachytarasowe.eu/markizy.

Nie wiesz czym się dane markizy różnią. Nie wiesz jaką markize wybrać? Skorzystaj z naszego poradnika! Kliknij na wybrany typ markizy żeby poznać szczegóły.

markizy otwarte

Markizy bez kasety -> KLIKNIJ !

Markizy otwarte nie mają ochronnej kasety. Nadają się szczególnie do miejsc osłoniętych ścianą,daszkiem, sufitem balkonu dzięki czemu schowana markiza jest chroniona przed warunkami atmosferycznymi.

markizy polkasetowe

Markizy półkasetowe -> KLIKNIJ !

Markiza półkasetowa to nowa technologia profili prowadzących wraz z nowoczesnymi tkaninami.Markiza ta jest chroniona kasetą co czyni ją bezpieczniejszą od marizy o otwartej.

markizy kasetowe  

Markizy kasetowe -> KLIKNIJ !

Markiza kasetowa to idealne rozwiązanie. W pozycji cofniętej tkanina markizy jest całkowicie osłonięta.Jest ona idealnie chroniona i trwała. Jak w sejfie.

markizy wolnostojace  

Markizy wolnostojące -> KLIKNIJ !

Miejsca szczególnie obszerne, otware przestrzenie oraz place, które chcemy osłonić przed słońcem.To dla nich zostały stworzone specjalne konstrukcje markiz wolnostojących.

markizy do okien  

Markizy okienne -> KLIKNIJ !

Markizy okienne chronią przed intensywnym promieniowaniem słonecznym pomieszczenia wewnętrzne, balkony i ogrody zimowe. Chronią one pomieszczenia przed upałmi i bleknięiem parkietów jak i mebli.

markizy zacieniajace  

Markizy boczne -> KLIKNIJ !

Markizy boczne na balkonie czy tarasie chronią przed bocznymi promieniami słońca jak i wścibskimi spojrzeniami.Tworzą one prywatne przytulne miejsca.

markiza z volantem,falbana  

Markiza z volantem -> KLIKNIJ !

Opcja do markiz pozwalająca na wbudowanie w profil przedni markizy dodatkową markize osłaniającą od przodu. 

Zielona Gora, lubuskie

Menu

Wyszukaj

config
Logo star-snippets.com