0
0
0
s2sdefault

Oceń

Terrazza PURE

Terrazza Pure Nowy sześcienny design zadaszenia tarasu

Terrazza Pure, nowy szklany dach patio Weinor od Dachy Tarasowe opiera się na nowoczesnym kształcie dachu sześciennego i innowacyjnej konstrukcji. Klasyczne dachy tarasowe budowane są pod kątem ze spadem, dzięki czemu woda deszczowa może spłynąć. W przypadku Terrazza Pure nachylenie jest zintegrowane z konstrukcją ramy i dlatego nie jest widoczne na zewnątrz. Rezultat: przejrzysty, sześcienny design połączony z niezawodnym odpływem wody - idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą cieszyć się naturalnym światłem na patio, doceniając niezawodną, ​​nowoczesną ochronę przed warunkami pogodowymi.

Pozostań na zewnątrz - Weinor Oazy ze szkła®
Ciesz się świeżym powietrzem - nawet gdy robi się chłodniej! Dzięki szklanej ścianie przesuwnej w17 łatwo przekształcisz Terrazza Pure w Oaze ze szkła®.

Ponieważ dni stają się coraz zimniejsze, nie musisz chować się w domu. Po prostu wyposaż Terrazza Pure w szklaną przesuwną ściankę bezramową w17. Możesz to zrobić w każdym momencie, nie musisz odrazu. System jest od jednego producenta i wpełni kompatybilny. Możesz więc cieszyć się swoim tarasem, nawet w słoneczne zimowe dni, chroniąc się przed wiatrem i wilgocią - z niezakłóconym widokiem natury. Jest jeszcze bardziej przytulnie wewnątrz z systemem grzewczym Tempura i Tempura Quadra (LINK). Oaza ze szkła to system zimnej oranżerii, który chroni taras przed wiatrem i deszczem.

Wysoka jakość produktów to nie wszystko ważny jest także profesjonalny i fachowy montaż. Przeczytaj więcej o oferowanym montażu przez Dachy Tarasowe. Kliknij!

Cennik za konstrukcje w wersji standard w EURO netto (montaż +10%) i transportem. Vat 8% dla osoby prywatnej na terenie Polski i budynków mieszkalnych do 300m2 zgodnie z ustawą, pozostałe 23%. Vat 8% czy 23% -> Zobacz kiedy jaka stawka VAT Kliknij! Plus koszt dojazdu 1,3zlotych netto liczone w dwie strony z Zielonej Góry / Warszawa pobierane przy pomiarze (minimum 100zl).

Przejrzysta, klarowna i uczciwa procedura realizacji zlecenia. Przeczytaj więcej Kliknij!

Jeżeli cennik nie wczytuje się, a zamiast tego pokazuje się tylko kręcące się kółko kolkoproszę odświeżyć strone lub kliknąć F5. 

Loading...

Szerokość -> przy ścianie

Długość -> od ściany w głąb tarasu

Montaż Terrazza Pure pozwala zobaczyć jakość wykonania konstrukcji. Dbałość o szczegóły każdego elementu pozwalają na uzyskanie pięknej bryły nagradzanej na Red Dot Design.

pdf terrazz pure   Katalog Terrazza Pure KLIKNIJ! 

pdf terrazz pure2
 Wyposażenie KLIKNIJ! Nowoczesny sześcienny design
Dostosowany do wymagań nowoczesnej architektury, Terrazza Pure o przejrzystym sześciennym kształcie jest optycznie idealnym rozwiązaniem na taras
csm spaceview highlights terrazzapure 1000x700 180801 11 039c0849da

 csm spaceview detail terrazzapure web teaser 180723 02 8ffff7134f

Niezawodne odwodnienie

Innowacyjny system nakładki szklanej zapewnia niezawodne odprowadzanie wody dzięki zintegrowanemu nachyleniu, a jednocześnie optycznie prostemu, prostokątnemu kształtowi z zewnątrz.

 

 Przyjazne oświetlenie Dzięki 48 kolorom i 3 białym odcieniom, wysokiej jakości kolorowe listwy LED w krokwiach i rynnach tworzą indywidualną atmosferę pod dachem patio. csm spaceview highlights terrazzapure 1000x700 180723 05 3e10b5969e

 csm spaceview highlights terrazzapure 1000x700 180723 06 e15b3f3737

Wysokiej jakości optyka Opcjonalne, wysokiej jakości listwy ozdobne w 5 wariantach kolorystycznych nadają Terrazza Pure szlachetny wygląd. Mogą być zintegrowane na zewnątrz słupa, pod spodem i na zewnętrznych krokwiach dachowych.  
 Stabilna ochrona przed wiatrem i warunkami atmosferycznymi Terrazza Pure nadają jej wysoką wytrzymałość. Konstrukcja może być również zaprojektowana do ekstremalnie wysokich obciążeń śniegiem do 550 kg na m². csm spaceview detail terrazzapure web teaser 180723 07 47fe8fd100
csm spaceview detail terrazzapure web teaser 180723 08 fcb94133fe  System modułowy. Możliwość rozbudowa dachu tarasowego Terrazza Pure do Oazy ze szkła z całkowicie szklanymi elementami podkonstrukcji czynią ją niezwykle atrakcyjną ze względu na modułowy system rozbudowy. 
Markizy pionowe VertiTex II zapewniają ochronę przed słońcem, blaskiem i wiatrem. Niedługo dostępny będzie pionowy wariant markizy VertiPlus zintegrowany z dachem patio. csm spaceview detail terrazzapure web teaser 180723 09 5b01615400
csm spaceview detail terrazzapure web teaser 180723 10 a40ac2afbf  Modułowe markizy poddachowe Sottezza II chronią przed słońcem i zapewniają przyjemny klimat pod dachem patio. 

 


 

Typy Dachów

system zadaszenia tarasu, ogrodu zimowego - jednospadowy Jednospadowy    

 


 

Zabudowa

zabudowa tarasu - okna pelne i drzwi Pełne, Okna i Drzwi zabudowa tarasu - drzwi przesuwno skladane

Całe ze szkła

przesuwno-ciągnione

drzwi

zabudowa tarasu - drzwi przesuwno uchylne

Przesuwno-uchylne drzwi

zabudowa tarasu - drzwi przesuwne bezramowe

Całe ze szkła przesuwne drzwi 

zabudowa tarasu - zabudowa stala super lite Elementy boczne SUPERLITE zabudowa tarasu - stala lite

Elementy boczne LITE

zabudowa tarasu - classic Elementy boczne CLASSIC    

 


 

Wygląd 

47 kolorów farb / 8 Farb typu Wiga-Trend  - Wielki wybór kolorów

 


 

Technika

max. wymiary pojedyńczej konstrukcji, max. szerokość 700cm, max. głębokość 400cm, max. wysokość standard 2,6m (na zapytanie 2,9m)

 

pi lichtleiste 03 w opcji wbudowane firmowe oświetlenie POWER LED, jak i profesjonalne listwy LED

 

Jakość

Standard jakości - Pewność i trwałość                                               


Zielona góra lubuskie

Menu

Wyszukaj

config
Logo star-snippets.com