Skip to main content

Zobacz także:

Terrazza Pure Nowy sześcienny design zadaszenia tarasu

Terrazza Pure, nowy szklany dach patio Weinor od Dachy Tarasowe opiera się na nowoczesnym kształcie dachu sześciennego i innowacyjnej konstrukcji. Klasyczne dachy tarasowe budowane są pod kątem ze spadem, dzięki czemu woda deszczowa może spłynąć. W przypadku Terrazza Pure nachylenie jest zintegrowane z konstrukcją ramy i dlatego nie jest widoczne na zewnątrz. Rezultat: przejrzysty, sześcienny design połączony z niezawodnym odpływem wody - idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą cieszyć się naturalnym światłem na patio, doceniając niezawodną, ​​nowoczesną ochronę przed warunkami pogodowymi.

Dach tarasowy, który wyraźnie wydłuża sezon to właśnie WeiTop Terrazza, idealny system zabudowy tarasu, który zawsze można rozszeżyc o firmowe konstrukcje dodatkowe. Optycznie wzbogaca dom, taras i ogród. Jego maksymalna głębokość to 650cm i szerokość 1050cm dla pojedyńczej konstrukcji(można łączyć konstrukcje i typy zabudwy dowolnie) co gwarantuje dużą powierzchnie przyjemnie chorniącą przed warunkami pogodowymi, którą możemy przeznaczyć na różną aktywność na świerzym powietrzu. Z zabudową okienną można Terrazze wykorzystać jako oaze ze szkła / ogród zimowy dzięki czemu otrzymujemy całoroczną ochronę.

Wysoka jakość produktów to nie wszystko ważny jest także profesjonalny i fachowy montaż. Przeczytaj więcej o oferowanym montażu przez Dachy Tarasowe. Kliknij!

Cennik za konstrukcje w wersji standard w EURO netto (montaż +16%) standard 50km od Zielonej Góry i transportem. Vat 8% dla osoby prywatnej na terenie Polski i budynków mieszkalnych do 300m2 zgodnie z ustawą, pozostałe 23%. Vat 8% czy 23% -> Zobacz kiedy jaka stawka VAT Kliknij! Plus koszt dojazdu 2,5 złotych netto liczone w dwie strony od Zielonej Góry pobierane przy pomiarze (minimum 200zł).

Przejrzysta, klarowna i uczciwa procedura realizacji zlecenia. Przeczytaj więcej Kliknij!

Obejrzyj katalogi

Katalog Terrazza Pure
Więcej o nowych słupach 115

Nowoczesny sześcienny design
Dostosowany do wymagań nowoczesnej architektury, Terrazza Pure o przejrzystym sześciennym kształcie jest optycznie idealnym rozwiązaniem na taras

Niezawodne odwodnienie
Innowacyjny system nakładki szklanej zapewnia niezawodne odprowadzanie wody dzięki zintegrowanemu nachyleniu, a jednocześnie optycznie prostemu, prostokątnemu kształtowi z zewnątrz.

Przyjazne oświetlenie Dzięki 48 kolorom i 3 białym odcieniom, wysokiej jakości kolorowe listwy LED w krokwiach i rynnach tworzą indywidualną atmosferę pod dachem patio.

Wysokiej jakości optyka Opcjonalne, wysokiej jakości listwy ozdobne w 5 wariantach kolorystycznych nadają Terrazza Pure szlachetny wygląd. Mogą być zintegrowane na zewnątrz słupa, pod spodem i na zewnętrznych krokwiach dachowych.

Stabilna ochrona przed wiatrem i warunkami atmosferycznymi Terrazza Pure nadają jej wysoką wytrzymałość. Konstrukcja może być również zaprojektowana do ekstremalnie wysokich obciążeń śniegiem do 550 kg na m².

System modułowy. Możliwość rozbudowa dachu tarasowego Terrazza Pure do Oazy ze szkła z całkowicie szklanymi elementami podkonstrukcji czynią ją niezwykle atrakcyjną ze względu na modułowy system rozbudowy.

Markizy pionowe VertiTex II zapewniają ochronę przed słońcem, blaskiem i wiatrem. Niedługo dostępny będzie pionowy wariant markizy VertiPlus zintegrowany z dachem patio.

Modułowe markizy poddachowe Sottezza II chronią przed słońcem i zapewniają przyjemny klimat pod dachem patio.

Typy dachów

Jednospadowy

Zabudowy

Elementy boczne CLASSIC
Elementy boczne LITE
Elementy boczne SUPERLITE
Pełne, Okna i Drzwi
Całe ze szkła przesuwno-ciągnione drzwi
Całe ze szkła przesuwne drzwi
Przesuwno-uchylne drzwi

Wygląd

47 kolorów farb / 8 Farb typu Wiga-Trend - Wielki wybór kolorów

Technika

max. wymiary pojedyńczej konstrukcji, max. szerokość 700cm, max. głębokość 400cm, max. wysokość standard 2,6m (na zapytanie 2,9m)

w opcji wbudowane firmowe owietlenie POWER LED

Jakość

Standard jakości - Pewność i Trwałość