Skip to main content

Zobacz także:

Wprost na świeżym powietrzu z zadaszeniem tarasu Terrazza Originale. Profesjonalne zadaszenie tarasu.

Śnieg, deszcz, słońce czy wiatr, czy zawsze są dla nas dobre? Aby właśnie w tak różnorodnych warunkach taras spełniał sensownie swoją funkcję stworzono dla Terrazzy odpowiednią ochronę pogodową. Wraz z markizami WGM Sottezza II lub WGM Top uzyskujemy w słońcu wspaniałe zacienione miejsce.

Caly system jest produkowany przez jednego renomowanego producenta Weinor i oferowany przez Dachy Tarasowe wraz kompatybilnymi elementami dodatkowymi, ktore mozna dokupic w kazdym momencie uzytkowania systemu takimi jak markizy naddachowe, poddachowe, pionowe, bozcne, lufciki dachowe, elementy podbudowy drzwi przesuwne/skladane/fix, systemy grzewcze, systemy automatyki pogodowej, systemy sterowania. Dzięki dobieraniu elementów od jednego producenta uzyskujemy niezywkle estetyczy i designerski wygląd gwarantujący brak efektu widocznych elementów montażowych, kabli zasilających elementy grzewcze, oświetleniowe czy markizy. Cały system jest przemyślany i zaprojektowany konkretnie pod wszystkie podzespoły standardowe jak i dodatkowe. Zadaszenie tarasu to najlepsze rozwiązanie.

Dach tarasowy, który wyraźnie wydłuża sezon to właśnie WeiTop Terrazza, idealny system zabudowy tarasu, który zawsze można rozszeżyc o firmowe konstrukcje dodatkowe. Optycznie wzbogaca dom, taras i ogród. Jego maksymalna głębokość to 650cm i szerokość 1050cm dla pojedyńczej konstrukcji(można łączyć konstrukcje i typy zabudwy dowolnie) co gwarantuje dużą powierzchnie przyjemnie chorniącą przed warunkami pogodowymi, którą możemy przeznaczyć na różną aktywność na świerzym powietrzu. Z zabudową okienną można Terrazze wykorzystać jako oaze ze szkła / ogród zimowy dzięki czemu otrzymujemy całoroczną ochronę.

Wysoka jakość produktów to nie wszystko ważny jest także profesjonalny i fachowy montaż. Przeczytaj więcej o oferowanym montażu przez Dachy Tarasowe. Kliknij!

Cennik za konstrukcje w wersji standard w EURO netto (montaż +10%) standard 50km od Zielonej Góry i transportem. Vat 8% dla osoby prywatnej na terenie Polski i budynków mieszkalnych do 300m2 zgodnie z ustawą, pozostałe 23%. Vat 8% czy 23% -> Zobacz kiedy jaka stawka VAT Kliknij! Plus koszt dojazdu 1,6 złotych netto liczone w dwie strony od Zielonej Góry pobierane przy pomiarze (minimum 200zl).

Przejrzysta, klarowna i uczciwa procedura realizacji zlecenia. Przeczytaj więcej Kliknij!

Obejrzyj katalogi

Katalog Terrazza
Więcej o nowych słupach 115

Design

Oświetlenie LED z markizą Sottezza

Oświetlenie LED wbudowane w krokwie

Oświetlenie LED w listwach aluminiowych

W opcji słupy 115 (nie okrągłe, idealne pod zabudowę z drzwi)

Solidna konstrukcja

W opcji nowa rynna rynna 220 pozwalająca na aż 7m szerokości i tylko 2 słupy z przodu

Wygląd i szczegóły zadaszenia w przekroju.

Typy dachów

Jednospadowy
Kwadratowy ścięty
Jednospadowy z wycięciem balkonowym
Jednospadowy z przesuniętą rynną
Jednospadowy przesuniętym dachem
Jednospadowy obiegający
Jednospadowy z przesuniętą ścianą
Dwuspadowy
Trapezowy przy ścianie
Trapezowy przy rynnie

Zabudowy

Elementy boczne CLASSIC
Elementy boczne LITE
Elementy boczne SUPERLITE
Pełne, Okna i Drzwi
Całe ze szkła przesuwno-ciągnione drzwi
Całe ze szkła przesuwne drzwi
Przesuwno-uchylne drzwi

Wygląd

47 kolorów farb / 8 Farb typu Wiga-Trend - Wielki wybór kolorów

Technika

max. wymiary pojedyńczej konstrukcji, max. szerokość 1.400cm, max. głębokość 600cm

w opcji wbudowane firmowe owietlenie POWER LED

Jakość

Standard jakości - Pewność i Trwałość