Zobacz także:

WEINOR zsuwana Pergola Pergotex II LED

Pergola jako zabudowa tarasu typu Cabrio daje sie całkowicie złożyć. Jako zmienny dach typu Pergotenda zsuwana od Dachy Tarasowe zachwyca swoim przytulnym i śródziemnomorskim klimatem. Jego niezwykła elastyczność otwiera nam wiele możliwości. Daje to nam sprawdzona technologia weinor-a.

Pergotex II w odróznieniu od Pergol Plaza Home i Pro skonstruowany jest na profilach dachu tarasowego Terrazza. Od dachu tarasowego odróżnia go tylko to że zamiast krokwi w dachu i pomiędzy nimi szkla, posiada specjalną rozsuwaną/zsuwaną tkaninę PVC odporną na każde warunki pogodowe także śnieg. Taka konstrukcja dachu pozwala na nie tylko przysłonięcie powierzchni bocznych dachu markizą elektryczną/pionową Vertitex, czy rozsuwanym ręcznie Paravento, ale także elementami zabudowy szklanej jak drzwi przesuwune/składane/stałe tworząc w ten sposób unikalny na rynku ogród zimowy / oaze ze szkła z rozsuwanym dachem z pełnym systemem odpływu wody (profile boczne->rynna->słupy->kanalizacja). Jesienią zasuwają Panśtwo dach i drzwi bezramowe tworząc w pełny zamknięty ogród zimowy, a na lato rozsuwają dach i drzwi mają zarówno nad sobą jak i przed sobą wolną przestrzeń nie zmąconą widokiem profili okienny czy krokwi dachowych ze szkłem. Zaletą systemu jest to że możemy budować go odrazu lub też po kolej. Najpier samo zadaznie pergoli/pergotendy Pergotex, a potem w miare potrzeby zabudowywać go firmowymi systemami zabudowy, markiz, grzewczych, świetlnych czy też elektroniki. W opcji wbudowane w profile Pergoli profesjonalne oświetlenie Power LED gwarantujących długowieczne działany dzięki szwajcarskiej produkcji(Spoty).

Pergotex II zastosowania

Pergotex II dwumodułowy

Pergotex II wraz z Markizą boczną Vertitex II i 2 x Promienniki ciepła Tempura Quadra

Pergotex II z wbudowanym LED

Zadaszenie typu Cabrio ze porządnymi słupami z systemem odpływu wody nazywa się u nas Pergotex. Po rozwinięciu chroni przed wiatrem, deszczem a nawet obfitymi opadami czy opadami śniegu zimą. Po zwinięciu oferuje nam niezmąconą radość ze słońca. Samonośna konstrukcja wytrzymuje duże obciążenia wiatrem. Odporny na rozdarcia, lekki i odporny materiał z PVC w połączaniu z automatyką i wbudowanym silnikiem gwarantuje niezwykła wygodę użytkowania.

Wysoka jakość produktów to nie wszystko ważny jest także profesjonalny i fachowy montaż. Przeczytaj więcej o oferowanym montażu przez Dachy Tarasowe. Kliknij!

Cennik za konstrukcje w wersji standard w PLN netto (montaż +16%) i transportem. Vat 8% dla osoby prywatnej na terenie Polski i budynków mieszkalnych do 300m2 zgodnie z ustawą, pozostałe 23%. Vat 8% czy 23% -> -> Zobacz kiedy jaka stawka VAT Kliknij! Plus koszt dojazdu 1,3zlotych netto liczone w dwie strony od Zielonej Góry / Warszawy pobierane przy pomiarze (minimum 100zl).

Przejrzysta, klarowna i uczciwa procedura realizacji zlecenia. Przeczytaj więcej Kliknij!

Obejrzyj katalog

System Cabrio Pergotex II LED jest wodoszczelny, odporny na wiatr a także całkowicie chowny.

Zintergrowane system odprowadzenie wody w kontrolowany sposób odprowadza ją poprzez profil transportowy do rynny na przodzie konstrukcji, a następnie przez słup pozwala na odprowadzenie jej na zewnątrz.

HIGH-POWER LED SPOT zamawiany na życzenie i wmontowane profesjonalnie w profile napinające tkanine. System pozwala na pełną płynną regulacje natężenia oświetlenia.

Wygląd

47 kolorów farb / 8 Farb typu Wiga-Trend - Wielki wybór kolorów

Technika

max. wymiary każdej konstrukcji, max. szerokość 1-częściowej 700cm, 2-częściowej 1200cmmax. długość 400cm

w opcji wbudowane w profile firmowe oświetlenie POWER LED

Weitronic - Sterowanie bezprzewodowe

Jakość

Standard jakości - Pewność i Trwałość

Zielona góra

ul. Sulechowska 4a,
65-119 Zielona Góra
tel: +48 799 974 535
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Warszawa

Kłobucka 13,
02-699 Warszawa
tel: +48 882 174 317
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Katowice

Szpaków 36,
40-540 Katowice
tel: +48 608 225 327
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
© Dachy Tarasowe. All rights reserved.