0
0
0
s2sdefault

Oceń

pergola pergotexii 03

Rozsuwana Pergotenda/Pergola/Zadaszenie tarasu rozwijane/przesuwne/składane z  śródziemnomorską atmosferą

Pergola jako zabudowa tarasu typu Cabrio daje sie całkowicie złożyć. Jako zmienny dach typu Pergotenda zsuwana od Dachy Tarasowe zachwyca swoim przytulnym i śródziemnomorskim klimatem. Jego niezwykła elastyczność otwiera nam wiele możliwości. Daje to nam sprawdzona technologia weinor-a.

Pergotex II w odróznieniu od Pergol Plaza Home i Pro skonstruowany jest na profilach dachu tarasowego Terrazza. Od dachu tarasowego odróżnia go tylko to że zamiast krokwi w dachu i pomiędzy nimi szkla, posiada specjalną rozsuwaną/zsuwaną tkaninę PVC odporną na każde warunki pogodowe także śnieg. Taka konstrukcja dachu pozwala na nie tylko przysłonięcie powierzchni bocznych dachu markizą elektryczną/pionową Vertitex, czy rozsuwanym ręcznie Paravento, ale także elementami zabudowy szklanej jak drzwi przesuwune/składane/stałe tworząc w ten sposób unikalny na rynku ogród zimowy / oaze ze szkła z rozsuwanym dachem z pełnym systemem odpływu wody (profile boczne->rynna->słupy->kanalizacja). Jesienią zasuwają Panśtwo dach i drzwi bezramowe tworząc w pełny zamknięty ogród zimowy, a na lato rozsuwają dach i drzwi mają zarówno nad sobą jak i przed sobą wolną przestrzeń nie zmąconą widokiem profili okienny czy krokwi dachowych ze szkłem. Zaletą systemu jest to że możemy budować go odrazu lub też po kolej. Najpier samo zadaznie pergoli/pergotendy Pergotex, a potem w miare potrzeby zabudowywać go firmowymi systemami zabudowy, markiz, grzewczych, świetlnych czy też elektroniki. W opcji wbudowane w profile Pergoli profesjonalne oświetlenie Power LED gwarantujących długowieczne działany dzięki szwajcarskiej produkcji(Spoty).

Pergotex II zastosowania

Pergotex II dwumodułowy

Pergotex II wraz z Markizą boczną Vertitex II i 2 x Promienniki ciepła Tempura Quadra

Pergotex II z wbudowanym LED 


Zadaszenie typu Cabrio ze porządnymi słupami z systemem odpływu wody nazywa się u nas Pergotex. Po rozwinięciu chroni przed wiatrem, deszczem a nawet obfitymi opadami czy opadami śniegu zimą. Po zwinięciu oferuje nam niezmąconą radość ze słońca. Samonośna konstrukcja wytrzymuje duże obciążenia wiatrem. Odporny na rozdarcia, lekki i odporny materiał z PVC w połączaniu z automatyką i wbudowanym silnikiem gwarantuje niezwykła wygodę użytkowania.

Wysoka jakość produktów to nie wszystko ważny jest także profesjonalny i fachowy montaż. Przeczytaj więcej o oferowanym montażu przez Dachy Tarasowe. Kliknij!

Cennik za konstrukcje w wersji standard w EURO netto (montaż +10%) standard 50km od Zielonej Góry i transportem. VAT 8% dla osoby prywatnej na terenie Polski i budynków mieszkalnych do 300m2 zgodnie z ustawą, pozostałe 23%. Konstrukcja wolnostojąca zawsze VAT 23%. VAT 8% czy 23% -> Zobacz kiedy jaka stawka VAT Kliknij! Plus koszt dojazdu 1,3zlotych netto liczone w dwie strony od Zielonej Góry pobierane przy pomiarze (minimum 100zl).

Przejrzysta, klarowna i uczciwa procedura realizacji zlecenia. Przeczytaj więcej Kliknij!

Jeżeli cennik nie wczytuje się, a zamiast tego pokazuje się tylko kręcące się kółko kolkoproszę odświeżyć strone lub nacisnąć przycisk F5. 

Sterowanie pilotem, oraz sterowanie pilotem wersji z LED (pełna regulacja mocy) i dachem +193 Euro netto

Loading...

Oglądnij Katalog o Pergoli Pergotex II KLIKNIJ!


perg1 perg2 perg3

System Cabrio Pergotex II LED jest wodoszczelny, odporny na wiatr a także całkowicie chowny.

Zintergrowane system odprowadzenie wody w kontrolowany sposób odprowadza ją poprzez profil transportowy do rynny na przodzie konstrukcji, a następnie przez słup pozwala na odprowadzenie jej na zewnątrz.

HIGH-POWER LED SPOT zamawiany na życzenie i wmontowane profesjonalnie w profile napinające tkanine. System pozwala na pełną płynną regulacje natężenia oświetlenia.

Przekrój profilu przyściennego wraz z wymiarami. 

pergotexii mocowanie do sciany

Przekrój poprzeczki z wbudowanym szwajcarskim Spot LED wraz z wymiarami.

pergotexii poprzeczka z led

 

Wygląd

 

47 kolorów farb / 8 Farb typu Wiga-Trend  - Wielki wybór kolorów 


 

Technika

 

max. wymiary pojedyńczej konstrukcj(może by kilka łączonych), max. szerokość 700cm, max. głębokość 650cm

 

pi lichtleiste 03   w opcji wbudowane w profile firmowe oświetlenie POWER LED
  Weitronic - Sterowanie bezprzewodowe

 

Jakość

 

Standard jakości- Pewność i trwałość                                                


Możliwości konfiguracji Pergotex II z produktami dodatkowymi od tego samego producenta gwarantującą wysoką jakość i design.

Pergotex w znanym i lubianym programie Pokochaj swój ogród emitowanym między innym w Domo+.

Pergotex II montaż DachyTarasowe.Eu

Pergotex II montaż DachyTarasowe.Eu

Montaż Terrazza Pure pozwala zobaczyć jakość wykonania konstrukcji. Dbałość o szczegóły każdego elementu pozwalają na uzyskanie pięknej bryły nagradzanej na Red Dot Design.

Pergotex II LED został nagrodzony na prestiżowych targach designerskich Red Dot Design. Najlepszy europejski design i jakość dostępne od Dachy Tarasowe.

Zielona Gora, lubuskie

Instagram

Menu

Wyszukaj

config
Logo star-snippets.com