0
0
0
s2sdefault

Oceń

Pergola z lamelami (bioklimatyczna) 

dach z lamelami01

Bioclimatic to automatycznie sterowane zadaszenietarasów, ogrodów i wolnych powierzchni posesji
prywatnych oraz obiektów gastronomicznych i hotelowych. To idealne rozwiązanie dla wymagającegoi nowoczesnego otoczenia.Pergola składa si z aluminiowych ekstrudowanych profili oraz obrotowych lameli. Ułożone poziomo zapewniają ochron przed opadami atmosferycznymi. Uchylone pod dowolnym kątem wpuszczają wybraną ilość światła. Bioclimatic o skrajnych wymiarach został przystosowany do obciążenia śniegiem do 120 kg/mprzy jednoczesnym silnym parciu wiatru.S y s t e m  s w o b o d n e g o  o d p r o w a d z a n i a  w o d y wkomponowany w konstrukcje pozwoli na komfortowekorzystanie z pergoli również podczas deszczu. Pergole można dodatkowo wyposażyć w zintegrowane oświetlenie, przeszklenia boczne i promienniki ciepła stanowi doskonały produkt całoroczny.Nowoczesny, surowy i designerski Bioclimatic pod względem technologicznym przewyższa pozostałe produkty.

Konstrukcja wykonana z ekstrudowanego aluminium i stali
nierdzewnej

Sterowanie silnikiem elektrycznym w standardzie

System odprowadzania wody w standardzie

Możliwość lakierowania proszkowego na dowolny kolor RAL

Rotacja paneli zadaszenia w zakresie od 0° do 135°

Możliwość łączenia modułowego

Produkt o maksymalnych wymiarach odporny na obciążenie
śniegiem do 120 kg/m
2
przy jednoczesnym silnym parciu wiatru
do 80 km/h.

Szczegóły techniczne / Przekroje profiliWielkość profiu rynny / wymiary.

 

Wysoka jakość produktów to nie wszystko ważny jest także profesjonalny i fachowy montaż. Przeczytaj więcej o oferowanym montażu przez Dachy Tarasowe. Kliknij!

Cennik za konstrukcje w wersji standard w PLN netto standard 50km od Zielonej Góry i transportem (montaż konstrukcja +10% zabudowa drzwiami przesuwnymi bezramowymi +20%)VAT 8% dla osoby prywatnej na terenie Polski i budynków mieszkalnych do 300m2 zgodnie z ustawą, pozostałe 23%. Konstrukcja wolnostojąca zawsze VAT 23%. VAT 8% czy 23% -> Zobacz kiedy jaka stawka VAT Kliknij! Plus koszt dojazdu 1,3zlotych netto liczone w dwie strony od Zielonej Góry pobierane przy pomiarze (minimum 100zl). Cena za jeden moduł, można łaczyć moduły i szerokość dowolnie zwiększać.

Przejrzysta, klarowna i uczciwa procedura realizacji zlecenia. Przeczytaj więcej Kliknij!

screenery odnosnik

 

dane1

dane2

Cennik za konstrukcje w wersji standard w PLN netto standard 50km od Zielonej Góry i transportem (montaż konstrukcja +10%, zabudowa drzwiami przesuwnymi bezramowymi +20%)VAT 8% dla osoby prywatnej na terenie Polski i budynków mieszkalnych do 300m2 zgodnie z ustawą, pozostałe 23%. Konstrukcja wolnostojąca zawsze VAT 23%. VAT 8% czy 23% -> Zobacz kiedy jaka stawka VAT Kliknij! Plus koszt dojazdu 1,3zlotych netto liczone w dwie strony od Zielonej Góry pobierane przy pomiarze (minimum 100zl). Cena za jeden moduł, można łaczyć moduły i szerokość dowolnie zwiększać.

 

cennik1

 

 

cennik4

 

cennik6

cennik8

 

cennik10

 

oszklenie4

oszklenie5

oszklenie10

akcesoria1

akcesoria2

 

 

 

 

 

 

 

 

Zielona Góra, lubuskie

Menu

Wyszukaj

config
Logo star-snippets.com