0
0
0
s2sdefault

Oceń

Pergola z lamelami (bioklimatyczna) 

dach z lamelami01

Bioclimatic to automatycznie sterowane zadaszenietarasów, ogrodów i wolnych powierzchni posesji
prywatnych oraz obiektów gastronomicznych i hotelowych. To idealne rozwiązanie dla wymagającegoi nowoczesnego otoczenia.Pergola składa si z aluminiowych ekstrudowanych profili oraz obrotowych lameli. Ułożone poziomo zapewniają ochron przed opadami atmosferycznymi. Uchylone pod dowolnym kątem wpuszczają wybraną ilość światła. Bioclimatic o skrajnych wymiarach został przystosowany do obciążenia śniegiem do 120 kg/mprzy jednoczesnym silnym parciu wiatru.S y s t e m  s w o b o d n e g o  o d p r o w a d z a n i a  w o d y wkomponowany w konstrukcje pozwoli na komfortowekorzystanie z pergoli również podczas deszczu. Pergole można dodatkowo wyposażyć w zintegrowane oświetlenie, przeszklenia boczne i promienniki ciepła stanowi doskonały produkt całoroczny.Nowoczesny, surowy i designerski Bioclimatic pod względem technologicznym przewyższa pozostałe produkty.

Konstrukcja wykonana z ekstrudowanego aluminium i stali
nierdzewnej

Sterowanie silnikiem elektrycznym w standardzie

System odprowadzania wody w standardzie

Możliwość lakierowania proszkowego na dowolny kolor RAL

Rotacja paneli zadaszenia w zakresie od 0° do 135°

Możliwość łączenia modułowego

Produkt o maksymalnych wymiarach odporny na obciążenie
śniegiem do 120 kg/m
2
przy jednoczesnym silnym parciu wiatru
do 80 km/h.

Szczegóły techniczne / Przekroje profiliWielkość profiu rynny / wymiary.

 

Wysoka jakość produktów to nie wszystko ważny jest także profesjonalny i fachowy montaż. Przeczytaj więcej o oferowanym montażu przez Dachy Tarasowe. Kliknij!

Cennik za konstrukcje w wersji standard w PLN netto (montaż +10%) i transportem. Vat 8% dla osoby prywatnej na terenie Polski i budynków mieszkalnych do 300m2 zgodnie z ustawą, pozostałe 23%. Vat 8% czy 23% -> Zobacz kiedy jaka stawka VAT Kliknij! Plus koszt dojazdu 1,3zlotych netto liczone w dwie strony od Zielonej Góry / Warszawy pobierane przy pomiarze (minimum 100zl).

Przejrzysta, klarowna i uczciwa procedura realizacji zlecenia. Przeczytaj więcej Kliknij!

screenery odnosnik

 

dane1

dane2

Cennik za konstrukcje w wersji standard w PLN netto (montaż +10%) standard 50km od Zielonej Góry i transportem. Vat 8% dla osoby prywatnej na terenie Polski i budynków mieszkalnych do 300m2 zgodnie z ustawą, pozostałe 23%. Vat 8% czy 23% -> Zobacz kiedy jaka stawka VAT Kliknij! Plus koszt dojazdu 1,3zlotych netto liczone w dwie strony od Zielonej Góry pobierane przy pomiarze (minimum 100zl). Cennik za jeden moduł, można budować dowolną szerokość pergoli dostawiając dodatkowe moduły.

 

cennik1

 

 

cennik4

 

cennik6

cennik8

 

cennik10

 

oszklenie4

oszklenie5

oszklenie10

akcesoria1

akcesoria2

 

 

 

 

 

 

 

 

Zielona Góra, lubuskie

Menu

Wyszukaj

config
Logo star-snippets.com