0
0
0
s2sdefault

Oceń

drzwi przesuwne01

Ogrody zimowe standardowe

Zestandaryzowane ogrody zimowe od Dachy Tarasowe dostępne w okreslonej wielkosci(patrz cennik) i prostokątnym kształcie dachu.

W standardzie:

- w połaci dachu szkło VSG 8mm

- płaski profil rynny

- szkło w drzwiach przesuwnych \ fix bezpieczne ESG 8mm

- kolory standardowe w palecie RAL w cenie pozostałe +10%

Ogród zimowy z drzwiami przesuwnymi bezramowymi

drzwi przesuwne

Wysoka jakość produktów to nie wszystko ważny jest także profesjonalny i fachowy montaż. Przeczytaj więcej o oferowanym montażu przez Dachy Tarasowe. Kliknij!

Przejrzysta, klarowna i uczciwa procedura realizacji zlecenia. Przeczytaj więcej Kliknij!

Cennik za konstrukcje w wersji standard w Złotówkach netto montażem i transportem. Vat 8% dla osoby prywatnej na terenie Polski i budynków mieszkalnych do 300m2 zgodnie z ustawą, pozostałe 23%. Vat 8% czy 23% -> Zobacz kiedy jaka stawka VAT Kliknij! Plus koszt dojazdu 1,3zlotych netto liczone w dwie strony od Zielonej Góry pobierane przy pomiarze (minimum 100zl).

 

Loading...

Ogród zimowy ciepły

drzwi przesuwne ramowe

Cenna wacha się od 4tys do 6tys netto za m2 liczony po podłodze zabudowy za konstrukcje w wersji standard w Złotówkach netto i transportem. Vat 8% dla osoby prywatnej na terenie Polski i budynków mieszkalnych do 300m2 zgodnie z ustawą, pozostałe 23%. Vat 8% czy 23% -> Zobacz kiedy jaka stawka VAT Kliknij! Plus koszt dojazdu 1,3zlotych netto liczone w dwie strony od Zielonej Góry pobierane przy pomiarze (minimum 100zl). Wycene wykonujemy indywidualnie na życzenie po wysłaniu maila.

 

 

Menu

Wyszukaj

config
Logo star-snippets.com