Skip to main content

Zobacz także:

Terrazza Pure Nowy sześcienny design ogrodu zimowego / oazy ze szkła

Terrazza Pure, nowy szklany Ogród zimowy / Oaza ze szkła od Dachy Tarasowe opiera się na nowoczesnym kształcie dachu sześciennego i innowacyjnej konstrukcji. Klasyczne dachy tarasowe budowane są pod kątem ze spadem, dzięki czemu woda deszczowa może spłynąć. W przypadku Terrazza Pure nachylenie jest zintegrowane z konstrukcją ramy i dlatego nie jest widoczne na zewnątrz. Rezultat: przejrzysty, sześcienny design połączony z niezawodnym odpływem wody - idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą cieszyć się naturalnym światłem na patio, doceniając niezawodną, ​​nowoczesną ochronę przed warunkami pogodowymi.

Wygląd elementów drzwi przesuwnych. 1- Klamka standard od wewntątrz, 2-zamek od wewnątrz, 3-zamek od zewnątrz, 4-rygiel nożny w standardzie,blokujący otwieranie drzwi z zewnątrz

Szczoteczki uszczelniające drzwi przesuwne. 1- lewa strona ze szczoteczką prawa bez, 2-szczoteczki zbliżenie, 3-bez szczoteczek zbliżenie 4-szczoteczka wygląd z boku 5-bez szczoteczek wygląd z boku 6-profil przyścienny wygląd od środka 7-profil przyścienny bez tafli szkłą 8-profil przyścienny z taflą szkła 9-szczoteczka uszcelniająca z boku 10-szczoteczka uszczelniająca z przodu

Pozostań na zewnątrz - Weinor Oazy ze szkła®
Ciesz się świeżym powietrzem - nawet gdy robi się chłodniej! Dzięki szklanej ścianie przesuwnej w17 łatwo przekształcisz Terrazza Pure w Oaze ze szkła®.

Ponieważ dni stają się coraz zimniejsze, nie musisz chować się w domu. Po prostu wyposaż Terrazza Pure w szklaną przesuwną ściankę bezramową w17. Możesz to zrobić w każdym momencie, nie musisz odrazu. System jest od jednego producenta i wpełni kompatybilny. Możesz więc cieszyć się swoim tarasem, nawet w słoneczne zimowe dni, chroniąc się przed wiatrem i wilgocią - z niezakłóconym widokiem natury. Jest jeszcze bardziej przytulnie wewnątrz z systemem grzewczym Tempura i Tempura Quadra (LINK). Oaza ze szkła to system zimnej oranżerii, który chroni taras przed wiatrem i deszczem.

Wysoka jakość produktów to nie wszystko ważny jest także profesjonalny i fachowy montaż. Przeczytaj więcej o oferowanym montażu przez Dachy Tarasowe. Kliknij!

Cennik za konstrukcje w wersji standard zależny jest od konkretnej konfiguracji ogrodu zimowego(doboru elementów takich jak drzwi przesuwne, szkło stałe, markizy pod nad dachem, markizy boczne, óswietlenie, ogrzewanie itd) i zaczyna się od 900 EURO netto na m2 wraz z montażem i transportem. Vat 8% dla osoby prywatnej na terenie Polski i budynków mieszkalnych do 300m2 zgodnie z ustawą, pozostałe 23%. Vat 8% czy 23% -> Zobacz kiedy jaka stawka VAT Kliknij! Plus koszt dojazdu 1,3 złotych netto liczone w dwie strony od Zielonej Góry pobierane przy pomiarze (minimum 100zl).

Przejrzysta, klarowna i uczciwa procedura realizacji zlecenia. Przeczytaj więcej Kliknij!

Dokładną wycenę możemy wykonać dla Państwa mailowo -> Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub poprzez formularz kontaktowy KLIKNIJ TUTAJ! po podaniu szerokości/długości/wysokości typu zabudowy po każdej ze stron przód/lewa/prawa (stała/drzwi przesuwne) plus ewentualnych dodatków jak markizy,oświetlenie, ogrzewanie its.

Obejrzyj katalogi

Katalog Terrazza Pure
Więcej o nowych słupach 115

Nowoczesny sześcienny design
Dostosowany do wymagań nowoczesnej architektury, Terrazza Pure o przejrzystym sześciennym kształcie jest optycznie idealnym rozwiązaniem na taras

Niezawodne odwodnienie
Innowacyjny system nakładki szklanej zapewnia niezawodne odprowadzanie wody dzięki zintegrowanemu nachyleniu, a jednocześnie optycznie prostemu, prostokątnemu kształtowi z zewnątrz.

Przyjazne oświetlenie Dzięki 48 kolorom i 3 białym odcieniom, wysokiej jakości kolorowe listwy LED w krokwiach i rynnach tworzą indywidualną atmosferę pod dachem patio.

Wysokiej jakości optyka Opcjonalne, wysokiej jakości listwy ozdobne w 5 wariantach kolorystycznych nadają Terrazza Pure szlachetny wygląd. Mogą być zintegrowane na zewnątrz słupa, pod spodem i na zewnętrznych krokwiach dachowych.

Stabilna ochrona przed wiatrem i warunkami atmosferycznymi Terrazza Pure nadają jej wysoką wytrzymałość. Konstrukcja może być również zaprojektowana do ekstremalnie wysokich obciążeń śniegiem do 550 kg na m².

System modułowy. Możliwość rozbudowa dachu tarasowego Terrazza Pure do Oazy ze szkła z całkowicie szklanymi elementami podkonstrukcji czynią ją niezwykle atrakcyjną ze względu na modułowy system rozbudowy.

Markizy pionowe VertiTex II zapewniają ochronę przed słońcem, blaskiem i wiatrem. Niedługo dostępny będzie pionowy wariant markizy VertiPlus zintegrowany z dachem patio.

Modułowe markizy poddachowe Sottezza II chronią przed słońcem i zapewniają przyjemny klimat pod dachem patio.

Typy dachów

Jednospadowy

Zabudowy

Elementy boczne CLASSIC
Elementy boczne LITE
Elementy boczne SUPERLITE
Pełne, Okna i Drzwi
Całe ze szkła przesuwno-ciągnione drzwi
Całe ze szkła przesuwne drzwi
Przesuwno-uchylne drzwi

Wygląd

47 kolorów farb / 8 Farb typu Wiga-Trend - Wielki wybór kolorów

Technika

max. wymiary pojedyńczej konstrukcji, max. szerokość 700cm, max. głębokość 400cm, max. wysokość standard 2,6m (na zapytanie 2,9m)

w opcji wbudowane firmowe oświetlenie POWER LED, jak i profesjonalne listwy LED

Jakość

Standard jakości - Pewność i Trwałość