Skip to main content

Zobacz także:

Rolety przeciwsłoneczne

Głównym przeznaczeniem zewnętrznych rolet screen zip jest ochrona przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzaniem pomieszczeń. Ponadto screener zip jest doskonałą barierą przed silnymi podmuchami wiatru, insektami oraz zanieczyszczeniami.

Konstrukcja rolety została wykonana z ekstrudowanego aluminium, lakierowanego proszkowo w dowolnym kolorze RAL. Kaseta do montażu wnękowego lub fasadowego z dostępem rewizyjnym od frontu rolety. Mechanizm zamka błyskawicznego i zastosowanie wkładki prowadzącej PVC gwarantuje utrzymanie się tkaniny w prowadnicach. bocznych. Silnik elektryczny przewodowy lub radiowy sterowany za pomocą pilota. Roleta może być montowana tylko w pozycji pionowej. Szeroka gama kolorystyczna tkanin

Wysoka jakość produktów to nie wszystko ważny jest także profesjonalny i fachowy montaż. Przeczytaj więcej o oferowanym montażu przez Dachy Tarasowe. Kliknij!

Cennik za konstrukcje w wersji standard w PLN netto (montaż +10%) i transportem. Vat 8% dla osoby prywatnej na terenie Polski i budynków mieszkalnych do 300m2 zgodnie z ustawą, pozostałe 23%. Vat 8% czy 23% -> -> Zobacz kiedy jaka stawka VAT Kliknij! Plus koszt dojazdu 1,6 złotych netto liczone w dwie strony od Zielonej Góry / Warszawy pobierane przy pomiarze (minimum 150zl).

Przejrzysta, klarowna i uczciwa procedura realizacji zlecenia. Przeczytaj więcej Kliknij!