0
0
0
s2sdefault

Oceń

Markiz Kasetowe: Długowieczność dzięki perfekcyjnej ochronie przed warunkami atmosferycznymi.

Markizy kasetowe są zasłużenie najbardziej popularnymi markizami tarasowymi na rynku. Dlatego też mamy dla Państwa największy wybór markiz kasetowych charakteryzująych się innowacyjną technologią i wyrafinowymi wzorami.

Markizy wolnostojące/stałe są bezbronne podczas silnych wiatrów czy zawirowań pogodowych natomiast żeby uchronić markizę kasetową wystarczy jeden przycisl w pilocielub odpowiednio zamontowana automatyka pogoda(firmowa automatyka pogodowa dostępa od Dachy Tarasowe Kliknij! i już będzie ona zwinięta. Tkanina wewnątrz kasety jest idealnie chroniona przed warunkami atmosferycznymi, zabrudzeniem, dzięki czemu charakteryzują się niezwykła trwałością.

Markiza kasetowe idealnie chronią nasze posesje przed przegrzanie, dzięki unikalnemu wzornictwu i tkaninom można dopasować je do każdego typu elewacji nawet wtedy gdy jest rozwinęta dodając naszym tarasom/balkonom uroku. W ofercie posiadamy wiele unikalnych wzorów tkanin Kliknij! najlepszej jakości jak i kolorów RAL aluminium Kliknij! użytego do budowy markizy.

Markizy kasetowe: Najwyższa jakość z nowoczesnym designem spełniące wymagania każdego klienta.

 W ofecie mamy dostępne zarówno markizy kasetowe,półkasetowe jak i otwarte. Połkasetowe chronią materiał, mechanizm jak i ramiona markizy tylko od góry, daltego idealnie nadają się one pod balkonem, patio gdzie nie jest potrzebna idealna ochrona z każdej strony.  Markizy otwarte nie są chronione z żadnej ze stron choć w opcji możemy zawsze dokupić do nich daszek, jednakże dzięki swojej korzystniejszej oferty cenowej stanowią także alternatywe dla markiz kasetowych i półkasetowych. Oferujemy tym samym wszystkie typy zacienień markizowych na rynku.

Każda z oferowanych przez nas markiz jest wykoanna z najwyżych jakości materiałów. Także podczas montażu korzystamy z najlepszych na rynku systemu mocowań konsol jak i dybli firmy Fisher gwarantujących wieloletnie bezproblemowe działanie jak i nie wychladzanie się domów dzięki zastosowanych w dyblach Fisher przekładek termicznych. Wiele z naszych markiz ma ramiona typu Long Life z 10 letnią gwarancją. Markizy są z motorami firmy Becker gwarantującą najwyższą jakość w dziedzinie napędów do zacienień. Do markiz oferujemy w opcji wbudowane w obudowę profesjonalne oświetlenie Spot LED i automatyke pogodowa pozwaljącą spedzanie czasu pod naszą markizą nawet po zachodzie słońca.

- ochrona przed słońcem balkonów i tarasów

- markizy kasetowe do idealnej ochrony przed warunkami atmosferycznymi

- dostępne w 174 wzorach tkanin i 200 kolrach RAL aluminium

mariza tarasowa zenara

markiza tarasowa opaldesignII 

  markiza-tarasowa-cassistaII

Zenara / LED

Awangardowy wyglą dzięki jednoczęściowej budowie. 

Kliknij Więcej

Opal Design II 

Ponadczasowy design w połączeniu z nowoczesną technologią.

Kliknij Więcej

Cassist II / LED

Elegancki minimalistyczny design idealnie wpisujący sie do nowoczesnych trendów.

Kliknij Więcej

 markiza tarasowa INK2000  markiza tarasowa seminalife  markiza tarasowa semina
 

I /K /N 2000

Klasyczna markiza tarasowa do zastosowań w każdych warunkach technicznych.

Kliknij Więcej

 

Semina Life / LED

Nowoczesna wszchstronna markiza zachwycająca nowym świeżym designem.

Kliknij Więcej

Semina

Semina łączy świeży, młody wygląd z sprawdzoną technologią i niezawodną jakością.

Kliknij Więcej

Zielona Góra, lubuskie

 

Menu

Wyszukaj

config
Logo star-snippets.com