0
0
0
s2sdefault

Oceń

Markizy tarasowe i balkonowe zapewniają osłoniętą przestrzeń.

Najczęściej spotykanymi markiza wciąż są balkonowe i tarasowe. Klasyczna koncepcja takiej markizy na tarasie czy balkonie z innowacyjną technologią i atrakcyjnym designem sprawia że konwecjonalna ochrona przed słońcem cieszy oko i dodaje nutke luksusu. 

W miesiącach letnich taras, balkon jak i pomieszczenia wewnątrz domu wystawione na działanie słońca są silie nagrzewane. Zastosowanie markiz powoduje zmniejszenie i złagodzenie tego efektu na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń mieszklanych. 

W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór wysokiej jakości markiz na balkon i taras, które pozwalają na swobodny i szeroki wybór pozwalający na spersonalizowanie modelu i designu najlepiej odpowiadającemu naszemu gustowi. Dzięki temu uzyskujemy odpowidni styl i szyk dla naszych domostw a jednocześie cieszymy się nie nagrzanymi miejscami gdzie z przyjemnością bdziemy spedzać czas.

Weinor posiada szeroki wybór wysokiej jakości i długotrwałych markiz na balkonie i tarasie, z którego można swobodnie i indywidualnie dobrać model i wzór, który najlepiej Ci odpowiada - dzięki temu masz odpowiednie markizy na każdą okazję i styl smaku a także, aby cieszyć się przyjemnymi cieniami w gorące dni.

Markizy tarasowe i balkonowe od Cassisty do Zenary.

Czy szukasz dla swojego domu wysokiej jakości, nowoczesnej i trwałej markizy na balkon lub taras? Świetnie trafiłeś we właściwe miejsce: każda markiza marki ma różne funkcje i możliwości, dzięki czemu można dostosować zakup nowej markizy do własnych potrzeb.

Na przykład awangardowy model Zenary zachwyca nowoczesnym i minimalistycznym wyglądem nagrodzonym na Red Dot Design. Jej klasyczny model kasety na tarasie czy balkonie tworzy z domem jedność idealnie spajając się z elewacją. Z drugiej strony markizy Topas są idealnym modelem na pierwszą markize: wiele odmian sprawia, że ​​markizy balkonowe są idealnym rozwiązaniem do zacienienia w w różnych sytuacjach konstrukcyjnych - a wszystko to za rozsądną cenę. Cassita II nadaje się także do mniejszych standardowych wymiarów do max. 5,5x3m co pasuje do większości tarasów. Przekonuje do siebie innowacyjną technologią, szykiem i elegancją z jej ponadczasowym projektem kasety.

Część z markiz możemy wybrać z wbudowanym w obudowie profesjonalnym oświetleniem Power LED lub też zainstalować dodatkowe listwy świetlne. Chociaż wszystkie markizy w naszej ofercie mają różne cechy i zalety, wszystkie mają wspólną cechę: wysoką jakość.

- markizy prowadzone na linkach do nieskomplikowanej ochrony przed słońcem

- wybór ponad 170 wzorów materiałów i ponad 200 kolorów RAL aluminium

- wbudowane profesjonalne oświetlenie LED lub dodatkowe listwy świetlne

markiza tarasowa zenara

markiza tarasowa opaldesignII 

  markiza-tarasowa-cassistaII

Zenara / LED

Awangardowy wyglą dzięki jednoczęściowej budowie. 

Kliknij Więcej

Opal Design II 

Ponadczasowy design w połączeniu z nowoczesną technologią.

Kliknij Więcej

Cassist II / LED

Elegancki minimalistyczny design idealnie wpisujący sie do nowoczesnych trendów.

Kliknij Więcej

 markiza tarasowa INK2000  markiza tarasowa seminalife  markiza tarasowa semina
 

I /K /N 2000

Klasyczna markiza tarasowa do zastosowań w każdych warunkach technicznych.

Kliknij Więcej

 

Semina Life / LED

Nowoczesna wszchstronna markiza zachwycająca nowym świeżym designem.

Kliknij Więcej

Semina

Semina łączy świeży, młody wygląd z sprawdzoną technologią i niezawodną jakością.

Kliknij Więcej

 markiza tarasowa livona  markiza tarasowa semina  

Livona / LED

Inteligentna technologia jest podstawą do minimalistycznego designu otwartej markizy Livona.

Kliknij Więcej

Topas

Świetna jakość za rozsądnee pieniądze - otwarta markiza weinor Topas.

Kliknij Więcej

 

 Zielona Góra, lubuskie

 

Menu

Wyszukaj

config
Logo star-snippets.com