0
0
0
s2sdefault

Oceń

Markizy pionowe. Dobre zacienie przed słońcem.

Markizy pionowe prowadzone na linkach z bocznymi profilami zakrywającymi lub bez przekonują do siebie wyjątkową jakością, lekkim wyglądem i możliwościami zastosowania w wielu miejscach naszych domów czy tarasów. W wersja z linkami materiał jest prowadzony na linkach ze stali nierdzewej zapewnijąc odpowiednie napięcie materiału i odporność wiatrową tak jak w klasycznej markizie tarasowej.  Wbudowany wysokiej jakości motor pozwala na dowolną regulacje wysokości wysunięcia markizy zapewniając zawsze optymalne zacienienie. Markizy te są łatwe w użytkowaniu i zapewniają zachowanie prywatnej atmosfery wtedy kiedy jej potrzebujemy osłaniając nasze wnętrza i jednocześne zapewniając widok z wewnątrz,

Markiz prowadzone na linkach jako idealne ochrona przed słońcem, wiatrem i zachowaniem prywatności.

Wszystie produkty spełniają najwyższe standardy jakości i wzornictwa - tkaniny, linki ze stali nierdzewnej, elementy mocujące. Estetyczny i designerski wygląd spełni Państwa najwyższe wymagania dotyczące estetyki i jakości wykonania markiz. Możemy wybierać spośród 174 tkanin i 200 kolorów RAL dla konstrukcji aluminiowej. Taki wybór daje nam możliwość dopasowania się do każdego wariantu stylistycznego. Markizy są produkowane przez firme z 50 letnim doświadczeniem, pasją i kreatywnością w projektowaniu produktów lącząc historie z innowacyjnością. Nasze produkty cieszą już setki zadowolonych klientów i są wielokrotnie nagradzane na międzynarodowych targach.

- markizy prowadzone na linkach do nieskomplikowanej ochrony przed słońcem

- zróżnicowane wzornictwo i asortyment kolorystyczny

- łatwy montaż i możliwość zastosowanie w wielu miejscach

- wysoki standard jakości i designu

markiza pionowa vertitex

Vertitex II

Optymalna widoczność i ochrona przed słońcem. Jeśli chcesz również mieć możliwość patrzenie na zewnątrz, nasze pół przeżroczyste tkaniny są najlepsze.

Kliknij Więcej

 

 Zielona Góra, lubuskie

 

Menu

Wyszukaj

config
Logo star-snippets.com