0
0
0
s2sdefault

Oceń

Jaką markize/pergole/pergotende/zadasznie tarasu/ogród zimowy wybrać? Przewodnik po konstrukcjach.

Markiza jest niezbędnym elementem na tarasach i balkonach, ponieważ są one narażone na działanie słońca, Nie tylko dlatego żeby można było spędzać przyjemnie czas na naszych tarasach, ale także żeby nie dopuścić do przegrzania pomieszczeń wewnątrz domu. Możemy Państwu zaproponować wiele rodzajów markiz, tak abe spełniały one Państwa wymagania.

Markizy kasetowe dobrze chronią tkanine markizy i są dobrym rozwiązanień jeżeli jest dla nas ważna ich długa żywotność. Markizy pionowe chronią nasze patio lub balkon z widokiem na zewnątrz przed bezpośrednim nasłonecznieniem z każdej ze stron. Do zacienienia większych obszarów idelnie nadają sie Pergole, które dzięki stabilizującym słupom z przodu pozwalają na większe szerokości i wysięgi swoich konstrukcji.

Nasz przewodnik pozwoli Państwu wybrać odpowiednią konstrukcje.

Wybór odpowidniej markizy zależy tylko od Państwa wymagań i sytuacji na Państwa tarasie czy balkonie. Możemy dopasować Waszą nową markize zarówno estetycznie jak i pod względem technicznym tak aby najlepiej pasowała do Państwa potrzeb. Możemy wybrać dowolnie styl tkaniny z ponad 170 wzorów materiałów jak i ponad 200 kolorami RAL aluminium.

Wszystkei markizy mogą być dostarczone opcjonalnie w zbudowanym w obudowe markizy profesjonalnym oświetleniem LED pozwalając na tarasie wieczorami spędzich jeszcze więcej przyjemnych chwil. Markizy posiadają innowacyjne silniki elektryczne o obniżonym pozimie generowanego hałasu. Jeden przycisk na pilocie i markiza gładko rozsuwnie lub schowa się.

- markizy zapewniają ochronę przed słońcem, wiatrem i widokiem z zewnątrz
- markizy kasetowe zapewniają długą żywotnośc tkaniny
- pergole zapewniają stabilność konstrukcji  i zacienienie dużego obszaru
- ponad 170 wzorów tkanin i 200 kolorów RAL aluminium
- wszystkie markizy tarasowe mogą być opcjonalnie wyposażone w oświetlenie LED

Markizy kasetowe i półkasetowe: Długowieczność waszych markiz dzięki optymalnej ochronie przed warunkami atmosferycznymi.

markiza-tarasowa-kasetowa   

Są zasłużenie najbardziej popluarnymi markizami na rynku. Dlategoteż największy wybór markiz kasetowych najwyższej jakości jest w ofercie od Dachów Tarasowych. Charakteryzują się one innowacyjną technologią wykonania oraz wyrafinowanym designem kasety.

Produkt: Markizy kasetowe i półkasetowe. Kliknij!

Markizy ze składanymi ramionami przekonują solidnością i designem.

markiza-tarasowa-bez-kasety  

Markiza otwarta jest idealna do zacienienia dużych powierzchni. Spędzamy tutaj dużo czasu z rodziną, grilujemy i urządzamy wspólne biesiady. Markizy tarasowe otwarte dzięki swojej budowie i atrakcyjnej cenie pozwolą nam cieszyć się spędzonymi chwilami jeszcze dłużej.

Produkt: Markizy ze składanymi ramionami. Kliknij!

Markizy wolnostojące: Odkryjcie jakość i wszechstronność.

markizy-wolnostojace  

Markizy wolnostojące są idelane w zastosowaniu dla restauratorów jaki i w użyciu prywatnym. Adpatacyjny system ochrony przeciwsłonecznej nie wymaga ściany do zamocowania. Gdy nie ma także możliwości do zamocowania się do podłoża możemy użyć moblinych stabilnych podpór kamiennych gwarantująych stabilizacje konstrukcji nawet przy bardzo silnych wiatrach.

Produkt: Konstrukcja wolnostojąca Duofix. Kliknij!

Pergola przeciwdeszczowa: Czym one są i w jakiej sytuacji są odpowiednie.

markizy-pergole-przeciwdeszczowe  

Na rynku markiz/pergol tak naprawdę istnieje tylko kilka pergol/markiz przeciwdeszczowych, które gwarantują niezawodną ochorne przd deszczem i wiatrem, a także sprawdzają sie w  praktyce. Klasyczna markiza która zapewnia cień tarasu czy balkonu chroni nas tylko przed słóncem i/lub zapewnia prywatność. Prawdziwa markiza/pergola tarasowa przeciwdeszczowa zapewnia oprócz tego co gwarantuje nam klasyczna markiza, zapewnia ochrone przeciwdeszczową z pełnym systemem kontrolowanego odpływu wody.

Produkt: Pergotex II LED. Kliknij!. Kliknij!

Markiza pionowa: Dobre zacienienie latem, ochrona prywatności.

markizy-do-zadaszen-pionowe  

Markizy pionowe prowadzone w linkami są lekkie optycznie i elastyczne w zasosowaniu. Są one zamocoanie w lince ze stali nierdzewnej gwarantując stabilność markizy nawet przy najsliniejszych wiatrach. Dzięki linkom prowadzącym możemy zastosować je w każdej przesrzeni gdzie potrzebujemy zacienienia.

Produkt: Vertitex prowadzony na linkach. Kliknij!

Markizy tarasowe i balkonowe. Zapewniają chłodne godziny na tarasie w gorące dni.

markizy-tarasowe-balkonowe  

Najczęściej montowane na klasycznym tarasie czy balkonie. Gwarantują połączenie klasycznej markizy z najbardziej innowacyjną technologią i designem tworząc ochoronę przeciw nasłonecznieniu tarasu/balkonu ciecząc oko swoim luksusowym wyglądem.

Produkt: Markizy otwarte/półotwarte i kasetowe. Kliknij!

Markizy pionowe okienne prowadzone w szynie. Ochrona przed słońcem i prywatności.

markiza-okienna  

Prowadzone w szynie są całkowicie szczelne. Efekt ten pozwala na ochrone nie tylko prywatności czy chroni przed nagrzaniem pomieszczenia wewnątrz, pozwala on także na 100% ochronę przed insektami jak np. komary. Prowadzene w szynie przy odpowiednim przygotowaniu możemy zastosować także w ogrodach zimowych czy zadaszeniach tarasu.

Produkt: Vertitex prowadzony w szynach.

Markizy do ogrodów zimowych zadaszeń pod i naddachowe. Ochrona przed słoncem w połaci dachowej.

markizy-do-ogrodow-zimowych-zadaszen-tarasow  

Markizy montowane pod lub naddachem zapeniające zacienienie naszej oranżeri, ogrodu zimowego, oazy ze szkła czy pergoli. Wyposażone w innowacyjną technologie takie jak szyny i linki zawsze idealnie napinające materiał, czy też w opcji oświetlenie LED wbudowane w obudowe markizy. 

Produkt: Wgm Top i Sottezza II LED

Dodatki do markiz nadające Waszym tarasom nutki luksusu.

dodatki-do-marki-z-led  

Akcesoria do markiz przekształacają nasze patia w unikalne miejsca. Praktyczne oświetlenie LED czy też ogrzewanie Quadra w obudowe markizy zachęca do korzystania z tarasu czy balkonu nawet po zmierzchu.

Produkt: Markizy i Akcesoria

 Zielona Góra, lubuskie

Instagram

Menu

Wyszukaj

config
Logo star-snippets.com