0
0
0
s2sdefault

Właściwości Tkanin Soltis

 

 

 

 

 


         Soltis ® to Ferrair wśród tkanin high-tech. Charakteryzuje się ona wielką ilością porów. Sprawia to że jest tkaniną oddychającą. Z drugiej strony odbijają one światło słoneczne od 86 do 97 procent w zależności od typu. Jako zacienienie pionowe stwarzają one niepowtarzalyz klimat dzięki swoim wyjątkowym parametrom termicznym. Pozwala to znacznie obniżć koszta ogrzewania. Przy swojej grubości materiału rzędu 0,45mm można je zamontować w każdej kasecie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ochrona przed słońcem z mikro napowietrzaniem


Dzięki mikrowentylacji Soltis® reguluje ciepło promieni słonecznych. Pory powodują że materiał pozwala na przepłw powietrza. Odbija on od 86 do 97 procent promieni słonecznych w zależości od typu. Dzięki temu efekt nagrzewania pomieszczeń jest znacznie zredukowany

 

Ochrona przed słońem z widokiem na zewnąrz


Soltis jest doskonałym rozwiązaniem także na markizy okienne. Z filtrem przeciwsłonecznym i nieograniczonym widok na zewnątrz. Przepuszczalność światła zależna jest od koloru tkaniny. Do wyboru mają Państwo palete kolorów NCS.

 

 

Zanieczyszczenia 


Dzięki wysokiej jakości polimerom używanym podczas produkcji gwarantowane jest długotrwałe utrzymanie barwy tkaniny. Gładka powierzchnia powoduje nie przyleganie zanieczyszczeń. Tkaniny można prać. 

 

 

Stabilny kształt


Dzięki modelowi tkania materiału są one wolne od deformacji. Tkaniy te nie ulegają zniekształceniom w zakresie temperatur -30 C do +80 C.

 

 

Podsumowanie


Soltis® 92 jest tkaniną termiczną nie pozwalającą na przepływ ciepłego powietrza z zewnątrz, jednocześnie bedąc materiałem transparentnym pozwalającym na spoglądanie przez tkanine na zewnątrz. 

Soltis® 92 ma takie same właściwości a ze wyględu na swoją szerokość od 270cm ma zredukowaną ilość ściegów poprzecznych.

Soltis® 86 jest idealnym kompromisem pomiędzy ochroną przed słońcem, a przejrzystą strukturą tkaniny pozwalającą na dostarczenie do wewnątrz wystarczającej ilości światła naturalnego. Idelanie nadaje się do wbudowanego na północy okna dostarczając większej ilości światła. Jest dostarczany o szerokości 170cm.

 Zielona Gora,lubuskie

 

Instagram

Menu

Wyszukaj

config
Logo star-snippets.com