0
0
0
s2sdefault

Nanotechnologia & Pielęgnacja tkanin

 

Wysokiej jakości tkaniny akrylowe charakteryzują się specjalną właściwośćią: Brud nie ma tutaj szans.

Mikroskopijna ochrona - tak zwana Hi-Clean nanotechnologia - tkaniny są impregnowane i plamoodporne *. Jak przejrzysty ekran pokryty włóknami tkaniny zapobiega on zanieczyszczeniu się tkaniny. Odporna na wodę i inne ciecze, które nie przyegają do tkaniny tylko spływają bez śladu.

 

 

 

Niewidzialna powłoka ochronna odporna na plamy nie tylko zapobiega zanieczyszceniom przez ciecze, ale także przez substancje tłuste. Charakter powierzchnii usuwa tylko niepożądany substancje nie uszkadzająć tkaniny.

 

 

 

"Test Miodu" Prosty, ale imponujący test udowodni, że: Jeśli pokryjesz tkanine Hi-Clean nanotechnologia miodem spowoduje to  że ciecz hydrofobową przyciągnie do siebie miód w kuliste krople.

 

 

To oznacza że lepka substancja nie może przeniknąć do tkaninyk. Czy  do tkaniny dostanie się deszcz, czy tłusta substancja dzięki nanotechnologi szybko spłynie ona z powierzchni tkaniny nie pozostawiając śladu. Działa to oczywiście na wiele innych zanieczyszczeń. 

 

Jeżeli zależy ci na długiej eksploatacji tkaniny weż pod uwagę następujące wskazówki:

- Unikaj wilgoci w zrolowanej markizie, gdy minie deszcz rozwiń markize ponownie i pozwól jej wyschnąć

- Smary, oleje i tłuste zabrudzenia usuwaj ostrożnie spirytusem

- Ciecze usuwaj szmatkami chłonnymi

- Luźne zanieczyszczenie usuwaj szczotką bez ostrych końców lub suchą szmatką. Markize można spryskiwać wodą a następnie przetrzeć chłonną szmatką

- Do gruntownego czyszczenia użyj gąbki lub miękkiej szczotki z łagodnym roztworem mydła (2%). Następnie spłucz markize wodą 

- Lekkie zanieczyszczenia można usunąć gumką kreślarską dokonując ruchów okrężnych 

 

Grad zmiejsza czas w jakim materiał zachowuje swoją impregnacje! 

Zielona Gora,lubuskie

Instagram

Menu

Wyszukaj

config
Logo star-snippets.com