0
0
0
s2sdefault

Oceń

Atrakcyjne i Elastyczne markizy wolnostojąceUżytkownicy powierzchni publicznych zależni są od elastycznych rozwiązań zacienień, pozwalających się w zależności od potrzeby składać i rozkładać. Na tym założeniu oparta została wolnostojąca konstrukcja, która w swej elastyczności pozwala na montaż różnych systemów zacienień. 

Duofix w opcji z Opal Designem. ktory to nie jest uwzgedniony w cenie poniżej. System obejmuje sam Dufix, czyli kontrukcje wolnostojącą umożliwiająca zamontowanie do niej pergol czy markiz.

Wolnostojąca konstrukcja na której po obu stronach można zamontować markizy, dostosowana do szczególnie dużych wolnych powierzchni i placów to  Duofix. Duofix nie wymaga żadnych ściań do zamocowania i zacienienia mogą niezależnie i w dowolnym miejscu być ustawiane. Wbudowany kamienny stojak gwarantuje solidność i elastyczność. Tak mogą Państwo swoje markizy otwierać i zamykać zawsze kiedy będzie to potrzebne.

Cennik za konstrukcje wsporcza bez markiz czy pergoli wraz z w EURO netto.  Cena obejmuje montaż i transport z fabryki w Niemczech. 

Loading...

platten

System bez mocowania do podloza stabilizujący konstrukcje waga 575kg 1404 Euro netto sztuka


 

Wygląd

 

 

47 kolorów farb / 8 Farb typu Wiga-Trend  -Wielki wybór farb


 

Wyjątkowy design z naszej ekskluzywnej kolekcji materiałów

 

Design kaset od klasycznego do nowoczesnego, ponadczasowe kasety, (21,1 x 20 cm konsolą), możliwość wybrania innego koloru kap


 

Technika

 

max. wymiary, max. 1-częściowe szerokość 650cm, max. długość zależna od zamontowanego materiału do 600cm

 


 

Jakość

 

Standard jakości - Pewność i Trwałość                                                                                       


 

 

Instagram

Menu

Wyszukaj

config
Logo star-snippets.com