0
0
0
s2sdefault

Oceń

Livona esencja markizy

Nowa minimalistyczna i czysta w swej prostocie markiza otwarta Livona. Wykorzystuje przełomową technologie wykonania i zajmuje minimalną przestrzeń zabudowy. Wynikiem tego jest markiza która wygląda jakby sie unosiła, a dzieki minimalnej grubości rury nośnej daje maksmymalny widok na materiał. Kolor aluminium i materiału tkaniny zarówno do tarasu jak i na balkon gwarantuje nam nowowoczesny design.

 Nowa markiza otwarta z purystycznym designem i piękną tkaniną nazywa sie u nas Livona. Livona LED gwarantuje nam dodatkowo nastrojowe oświetlenie. Natęzenie oświetlenia można dowolnie płynnie regulować. Pasek LED slim oraz boczne pierścienie świetlne pozwolą na piękne oświetlenie przestrzeń wokół markizy.

Cennik za markize w wersji standard z motorem Somfy w EURO netto wraz z montażem i transportem. Gdy nie wczyta się cennik - wyświetli się biały prostokąt bez zawartości prosimy o odświeżenie strony. Sterowanie pilotem + 188 Euro netto. Do każdej markizy w opcji automatyka pogodowa. Vat 8% czy 23% -> Zobacz kiedy jaka stawka VAT Kliknij!

Loading...

 


 

Wygląd

 

47 kolorów Farb / 8 Farb typu Wiga-Trend  

Szeroki wybór farb Weinor'a


Wyborne Wzory z Ekskluzywnej Kolekcji Materiałów

 

Standardowy Volant o wysokości 12cm

  Volant Plus do zasłaniania i dodatkowej ochrony przed słońcem

 

Technika

max. Wymiary:

max. Szerokość 1-częściowe: 700cm / 2-częściowe: 1.200cm, max. Wysięg po skosie: 400cm

Motorantrieb serienmäßig (Kurbelantrieb auch möglich)

Montaż ścienny, sufitowy lub na krokwiach dachowych

Można korzystać do siły wiatru równej 5. Opcjonalne podpory zabezpieczające przed wiatrem stablilizują markize przy silnych wiatrach
Markiza jest zgodna z wymogami gwarancji zawartej w CE danej klasy obciązenia wiatrem

 

Jakość

Standard jakości - Pewność i Trwałość

Ramię typu LongLife

 Zielona Gora,lubuskie

Instagram

Menu

Wyszukaj

config
Logo star-snippets.com