0
0
0
s2sdefault

Oceń

Ochorna przed ciekawskimi spojrzeniami dzięki markizie na taras pionowej/bocznejCzłowiek nie jest zwierzęciem stadnym. Od tysięcy lat żyje on  w małych grupach, które chronią jego, otoczenie i dają bezpieczeństwo. Także kiedy ma się dobre stosunki z sąsiedztwem istnieje potrzeba cieszenia się z prywatności i unikania ciekawskich spojrzeń. Szczególnie pięknym i praktycznym rozwiązaniem jest Paravento.

Markiza ścienna, która nie tylko ładnie wygląda ale jest także praktyczna nazywa się u nas Paravento. Zapewnia ona Państwu optymalną ochronę przed ciekawskimi spojrzenianmi jaki i dodatkowo chroni przed nieprzyjmenym wiatrem bocznym. System zbudowany jest w kasetach o wielkościach 127,5 cm, 187,5 cm i 250 cm – Materiał do wyboru z naszej obszernej kolekcji.

Cennik za konstrukcje wraz z wbudowanym motorem w wersji standard w EURO netto.  Cena obejmuje montaż i transport z fabryki w Niemczech.  Do ceny w razie potrzeby należy doliczyć słupki mocowane do podłoża umożliwiające zaczepienie uchwytu w cenie 104 Euro netto (jeżeli nie ma możliwości zamocowania uchwytu do ściany, słupa etc)

Loading...


 

Wygląd

 

 

47 kolorów farb / 8 Farb typu Wiga-Trend  - wielki wybór farb

  wyjątkowy design z naszej ekskluzywnej kolekcji materiałów          

 

Technika

 

max. wymiary, każda konstrukcja max. szerokość 250cm, max. długość 400cm

 


 

Jakość

  

Standard jakości - Pewność i Trwałość                                                     


Zielona Gora, lubuskie


 

Instagram

Menu

Wyszukaj

config
Logo star-snippets.com