0
0
0
s2sdefault

Oceń

Markiza pionowa Paravento - Ochrona przed ciekawskimi spojrzeniami dzięki markizie na taras pionowej/bocznejCzłowiek nie jest zwierzęciem stadnym. Od tysięcy lat żyje on  w małych grupach, które chronią jego, otoczenie i dają bezpieczeństwo. Także kiedy ma się dobre stosunki z sąsiedztwem istnieje potrzeba cieszenia się z prywatności i unikania ciekawskich spojrzeń. Szczególnie pięknym i praktycznym rozwiązaniem jest Paravento.

Markiza ścienna, która nie tylko ładnie wygląda ale jest także praktyczna nazywa się u nas Paravento. Zapewnia ona Państwu optymalną ochronę przed ciekawskimi spojrzenianmi jaki i dodatkowo chroni przed nieprzyjmenym wiatrem bocznym. System zbudowany jest w kasetach o wielkościach 127,5 cm, 187,5 cm i 250 cm – Materiał do wyboru z naszej obszernej kolekcji.

Wysoka jakość produktów to nie wszystko ważny jest także profesjonalny i fachowy montaż. Przeczytaj więcej o oferowanym montażu przez Dachy Tarasowe. Kliknij!

Cennik za konstrukcje w wersji standard w EURO netto (montaż +10%) standard 50km od Zielonej Góry i transportem. Vat 8% dla osoby prywatnej na terenie Polski i budynków mieszkalnych do 300m2 zgodnie z ustawą, pozostałe 23%. Vat 8% czy 23% -> Zobacz kiedy jaka stawka VAT Kliknij! Plus koszt dojazdu 1,3zlotych netto liczone w dwie strony od Zielonej Góry pobierane przy pomiarze (minimum 100zl).

Przejrzysta, klarowna i uczciwa procedura realizacji zlecenia. Przeczytaj więcej Kliknij!.

Loading...


 

Wygląd

 

 

47 kolorów farb / 8 Farb typu Wiga-Trend  - wielki wybór farb

  wyjątkowy design z naszej ekskluzywnej kolekcji materiałów          

 

Technika

 

max. wymiary, każda konstrukcja max. szerokość 250cm, max. długość 400cm

 


 

Jakość

  

Standard jakości - Pewność i Trwałość                                                     


Zielona Gora, lubuskie


 

Instagram

Menu

Wyszukaj

config
Logo star-snippets.com