0
0
0
s2sdefault

Oceń

Ogrzewanie tarasu - Przytulne ciepło

Dobrze gdy sie tego nie zna – tęskonta na błogim ciepłem , kiedy jest zimno. Inżynierowie stworzyli specjalny system ogrzewania dla tarasów, który działa jak słońce. System grzewczy Tempura wytwarza szczególnie przyjemne i długotrwające ciepło pozwalające Państwu także w zimne dni i wieczorz przebywać na zewnątrz.

 

Zewnętrzny system grzewczy specjalnie dla tarasów nazywa się  u nas Tempura. Na tarsie przed jak i po sezonie w chłodne dni troszczy się on o przyjemne ciepło pozwalając dłużej na nim przebywać. Nowoczesna technologia i pewny system pracuje niezawodnie już po 1-2  po włączeniu nagrzewając taras zamieniając od 90 do 95 % energii elektrycznej w ciepło.

Oglądnij Katalog o Tempura Quadra Kliknij!

Cennik promiennik i dodatki w EURO netto.  Cena obejmuje montaż i transport z fabryki w Niemczech. 

Loading...

 


 

Wygląd

 

 

47 kolorów farb / 8 Farb typu Wiga-Trend  - wielki wybór farb          


 

Jakość

csm tuev tempura 8b3c4b5b11   Certyfikat Tuv, 90-95% energi elektrycznej przetwarzanej na ciepło
 

Standard jakości - Pewność i trwałość                                                                                                       


 Zielona Gora,lubuskie

Kuschelig warm

Wer kennt sie nicht – die Sehnsucht nach wohliger Wärme, wenn es kühl wird. Die weinor Entwicklungsingenieure haben sich eine spezielle Außenheizung für Terrassen einfallen lassen, die im Prinzip wie die Sonne arbeitet. Das Heizsystem Tempura produziert so eine ausgesprochen angenehme und bleibende Wärme, die es Ihnen möglich macht auch an kühlen Tagen und Abenden gemütlich draußen zu sitzen!

 

Instagram

Menu

Wyszukaj

config
Logo star-snippets.com