0
0
0
s2sdefault

Oceń

Listwy oświetleniowe LED - Sentymentalna atmosfera przy oświetleniu Spot Power LED

Światło jest zyciem – odpowiednie światło jest warunkiem idealnej atmosfery wieczornej na tarsie. Przyjemne warunki świetlne podczas zachodu słońca gwarantuje listwa świetlna Lux i Lux Design. Po wybraniu koloru montuje je się poprostu pod markiza. Dzięki obrotowemu spotowi z halogenami (w listwie świetlnej Lux) można taras dowolnie rożświetlić.

Listwy świetlne gwarantujące idealne warunki oświetlenia tarasu nazywają sie u nas Lux i Lux Design. Oba modele można dobrać z designem pasującym do tarasów i markiz, jak i można także zamontować je w modelach bez zintegorwanego oświetlenia. Dodatkowo można wyposażyć je w zdalne sterowanie WeiTronic jak i urządzenie przyciemniające pozwalające dowolnie regulować natężenie światła.

Listwy istnieją w dwóch wariantach. Każdy pojedyńcza punkty LED o mocy 2,7W wyprodukowany w szwjacarii, gwarantujący wieloletnie działanie. Barwa światła 3000K.

1. Listwa LED - idealna do montażu bocznego np. ścianie

listwa led

Wysoka jakość produktów to nie wszystko ważny jest także profesjonalny i fachowy montaż. Przeczytaj więcej o oferowanym montażu przez Dachy Tarasowe. Kliknij!

Cennik za konstrukcje w wersji standard w EURO netto wraz z montażem standard 50km od Zielonej Góry i transportem. Vat 8% dla osoby prywatnej na terenie Polski i budynków mieszkalnych do 300m2 zgodnie z ustawą, pozostałe 23%. Vat 8% czy 23% -> Zobacz kiedy jaka stawka VAT Kliknij! Plus koszt dojazdu 1,2 złotych netto liczone w dwie strony od Zielonej Góry pobierane przy pomiarze (minimum 100 złotych).

Przejrzysta, klarowna i uczciwa procedura realizacji zlecenia. Przeczytaj więcej Kliknij!.

2. Listwa LED Design / 3D Spot - idealna do montażu pod np. krokwią dachową

(przy zastosowaniu specjalnego lącznika także montaż boczny)

listwa led 3dspotlistwa led 3dspot montaz

Cennik w EURO netto.  Cena obejmuje montaż i transport z fabryki w Niemczech. 

Loading...

 


 

Wygląd

 

 

47 kolorów farb / 8 Farb typu Wiga-Trend  - wielki wybór farb          


 

Jakość

 

Standard jakości - Pewność i trwałość                                                     


Zielona Gora, lubuskie

 

Instagram

Menu

Wyszukaj

config
Logo star-snippets.com