facebook_page_plugin
Dachy Tarasowe na Facebooku Zapraszają!
0
0
0
s2sdefault

Oceń

Małe wymiary, wielkie możliwości markizy do dachów WGM 1030

Prawdziwa wielkość tkwi w szczegółach. Ponieważ markiza do ogrodów zimowych\zadaszeń\dachów WGM 1030/ 1000 Solarknick jest skonstruowany dla małych powierzchni, posiada on niewielkie wymiary. Dzięki niewielkim wymiarom tworzą one z małym ogrodem zimowym (do ok. 16 m2) optyczną jedność. Pod elegancką obudową kryje się wysokiej jakości trwała techonologia wykonania markizy.

Elegancka ochrona przed słońcem dla małych ogrodów zimowych nazywa się u nas WGM 1030/ 1000 Solarknick. Z powierzchnią materiału do 16 m2 (na każde pole) są oba modele wybierane w okołu 70% ogrodów zimowych. Dla większych powierzchni można zamontować do 4 markiz obok siebie, które bedą wspólnie pracować.  Dzięki małej kasecie WGM 1030/1000 Solarknick pasują także w miejscach gdzie są wąskie powierzchnie, np. wnęki. WGM 1030 jest urządzeniem z profilem na materiał montowanym na górze ogrodu zimowego. WGM 1000 Solarknick to markiza, która dzięki kasecie z materiałem montowanym na końcu ogrodu zimowego zacienia jednocześnie góre jak i skos ogrodu zimowego.

 Cennik za konstrukcje w wersji standard w EURO netto wraz z montażem i transportem. Do ceny należy doliczyć mocowania = liczba mocowan  x cena standard (22 Euro netto)

Oglądnij Katalog o produkcie WGM


 

Wygląd

 

 

47 kolorów farb / 8 Farb typu Wiga-Trend  - wielki wybór farb

design

 

wyjątkowy design z naszej ekskluzywnej kolekcji materiałów


 

Technika

maksymalne wymiary

 

max. wymiary, każda konstrukcja max. szerokość 1800cm, max. długość 500cm

 


 

Jakość

jakość weinor   

Standard jakości - Pewność i Trwałość                                                     


 

Menu

Wyszukaj

config
Logo star-snippets.com