facebook_page_plugin
Dachy Tarasowe na Facebooku Zapraszają!
0
0
0
s2sdefault

Oceń

Atrakcyjna i elastyczna.

Kiedy restauratorzy czy też osoby prywatne używają powierzchni na otwartym powietrzu potrzebują elastycznych rozwiązań, które na życzenie można szybko otworzyć i zamknąć. Z tego powodu powstały konstrukcje / zadaszenia /pergole, które mogą być montowane z różnymi elementami dodatkowymi, a jednocześnie są elastyczne w użytkowaniu.

Plaza Home pozwala tylko na przysłonięcie przodu konstrukcji tylko markizą rozsuwaną ręcznie markizą Paravento do szerokości 400cm. Zeby zamontować z przodu markize elektryczną rozwijaną w dól należy domontowac profil przedni lub zamówic Pergole Plaza Pro, która pozwala na użycie z przodu markizy pionowej elektrycznej Vertitex i przysłonięcie każdej dostępnej szerokości Plazy Pro.

 

Materiałowe zadaszenie tarasu ze sprawdzoną technologią dla dużych przestrzeni nazywają się u nas Plaza Home. Stabilna konstrukcja ze słupami gwarantuje szczególnie dobrą ochronę na silny wiatr. Dzięki temu Plaza Home nadaje się do zastosowania w miejscach ekspozycyjnych. Poza tym wysięgnik markizy jest niezależny od wybranej szerokości i od nachylenia 14° może kontrolowanie odprowadzać wodę, jak i być wykorzystywana przez długi czas jako markiza przeciwdeszczowa. 

Cennik za konstrukcje wraz z wbudowanym motorem w wersji standard w EURO netto.  Cena obejmuje montaż i transport z fabryki w Niemczech. Do każdej markizy w opcji automatyka pogodowa.

 

Oglądnij Katalog o produkcie Plaza Home


perg1 perg2 perg3 

Z profesjonalnym oświetleniem LED obojętnie czy Pergola jest otwarta czy zamnięta można cieszyć sie oświetleniem swojego tarasu

Wyrafinowana mechanika dba o to by materiał w każdych warunkach był zawsze napięty. Nawet przy gwałtownym podmuchu mechanika szybko zadba o natychmiastowe napięcie materiału. 

Opatentowany mechanizm rolek prowadzących profil transportowy dba o to by mechanizm toczenia miał minimalne opory.

 

Wygląd

 

47 kolorów farb / 8 Farb typu Wiga-Trend  - Wielki wybór kolorów


 

Wyjątkowy design z naszej ekskluzywnej kolekcji materiałów

 

Design kaset od klasycznego do nowoczesnego, wypróbowany kształt (21 x 22 cm z dachem, z konsolą)


 

Technika

 

max. wymiary każdej konstrukcji, max. szerokość 1 części 1200cm, max. długość 400cm

 

pi lichtleiste 03   w opcji firmowe oświetlenie POWER LED

 

Jakość

alt  

Standard jakości - Pewność i trwałość                                                  


Test odporności na wiatr:
https://www.youtube.com/watch?v=dONi3vdqebs

 

Menu

Wyszukaj

config
Logo star-snippets.com