0
0
0
s2sdefault

Oceń

Rozsuwana Pergotenda/Pergola/Zadaszenie tarasu rozwijane/przesuwne/składane z  śródziemnomorską atmosferą

 Pergola jako zabudowa tarasu typu Cabrio daje sie całkowicie złożyć. Jako zmienny dach typu Pergotenda przesuwna zachwyca swoim przytulnym i śródziemnomorskim klimatem. Jego niezwykła elastyczność otwiera nam wiele możliwości. Daje to nam sprawdzona technologia weinor-a.

Pergotex II w odróznieniu od Pergol Plaza Home i Pro skonstruowany jest na profilach dachu tarasowego Terrazza. Od dachu tarasowego odróżnia go tylko to że zamiast krokwi w dachu i pomiędzy nimi szkla, posiada specjalną rozsuwaną/zsuwaną tkaninę PVC odporną na każde warunki pogodowe także śnieg. Taka konstrukcja dachu pozwala na nie tylko przysłonięcie powierzchni bocznych dachu markizą elektryczną/pionową Vertitex, czy rozsuwanym ręcznie Paravento, ale także elementami zabudowy szklanej jak drzwi przesuwune/składane/stałe. W opcji wbudowane w profile Pergoli profesjonalne oświetlenie Power LED (Spoty).


Zadaszenie typu Cabrio ze porządnymi słupami z systemem odpływu wody nazywa się u nas Pergotex. Po rozwinięciu chroni przed wiatrem, deszczem a nawet obfitymi opadami. Po zwinięciu oferuje nam niezmąconą radość ze słońca. Samonośna konstrukcja wytrzymuje duże obciążenia wiatrem. Odporny na rozdarcia, lekki i odporny materiał z PVC w połączaniu z automatyką i wbudowanym silnikiem gwarantuje niezwykła wygodę użytkowania.

Cennik za konstrukcje w wersji standard w EURO netto wraz z montażem i transportem. Vat 8% czy 23% -> Zobacz kiedy jaka stawka VAT Kliknij!

Oglądnij Katalog o Pergoli Pergotex


perg1 perg2 perg3

System Cabrio Pergotex II LED jest wodoszczelny, odporny na wiatr a także całkowicie chowny.

Zintergrowane system odprowadzenie wody w kontrolowany sposób odprowadza ją poprzez profil transportowy do rynny na przodzie konstrukcji, a następnie przez słup pozwala na odprowadzenie jej na zewnątrz.

HIGH-POWER LED SPOT zamawiany na życzenie i wmontowane profesjonalnie w profile napinające tkanine. System pozwala na pełną płynną regulacje natężenia oświetlenia.

Wygląd

 

47 kolorów farb / 8 Farb typu Wiga-Trend  - Wielki wybór kolorów 


 

Technika

 

max. wymiary pojedyńczej konstrukcj(może by kilka łączonych), max. szerokość 700cm, max. głębokość 650cm

 

pi lichtleiste 03   w opcji wbudowane w profile firmowe oświetlenie POWER LED
  Weitronic - Sterowanie bezprzewodowe

 

Jakość

 

Standard jakości- Pewność i trwałość                                                


Pergotex w znanym i lubianym programie Pokochaj swój ogród emitowanym między innym w Domo+.

Pergotex II montaż DachyTarasowe.Eu

Pergotex II montaż DachyTarasowe.Eu

Pergotex II LED został nagrodzony na prestiżowych targach designerskich Red Dot Design. Najlepszy europejski design i jakość dostępne od Dachy Tarasowe.

Instagram

Menu

Wyszukaj

config
Logo star-snippets.com