0
0
0
s2sdefault

Oceń

Jak się Państwu podoba markiza tarasowa I/K2000 ?Kiedy coś tak różnego tak jak technologia i estetyka jest ze sobą w zgodzie, mówi się o tym po prostu harmonia. Tylko nieliczne produkty mogą szczycić się tą harmonią tak wzraźiście jak klasyczno-elegancka markiza kasetowa I2000 i K2000. Obie można dowolnie łączyć i wykonać do szerokości 6,5m (z łączonym ramieniem do 12m) i długością do 4m.

Klasyczne markizy kasetowe, gdzie techonologia i estetyka jest w harmonii nazywają się u nas I 2000 lub K 2000. Wybierzcie do swwojego domu pasujący wam model! Kiedy I2000 zamontowana jest do ściany jako ochorna przed warunkami pogodowymi tworzy ona z K2000 posiadającym powrotny profil ścienny kompletnie zamykaną kasetę.  

Ceny za konstrukcje wraz z wbudowanym motorem w wersji standard w EURO netto.  Cena obejmuje montaż i transport z fabryki w Niemczech.  Do ceny nalezy doliczyc malowane w kolorze aluminium markizy profesjonalne konsole montowane firmowymi kolkami Fisher. Ceny konsol ponizej ceny za markize. Do każdej markizy w opcji automatyka pogodowa.

i2000

i2000konsole


 Wygląd

 

 

47 kolorów farb / 8 Farb typu Wiga-Trend  -Wielki wybór farb


 

Wyjątkowy design z naszej ekskluzywnej kolekcji materiałów

 

Design kaset od klasycznego do nowoczesnego, ponadczasowe kasety, (21,1 x 20 cm konsolą), możliwość wybrania innego koloru kap


 

Technika

 

max. wymiary, max. 1-częściowe szerokość 700cm, 2-częściowe szerokość 1200cm, max. długość 400cm

 

 

seryjny napęd elektryczny Motorantrieb (możliwy także ręczny)

 

montaż na ścianie, dachu lub krokwiach

 

łącznie z Agido-868-Sensor (jako wyposażenie systemu zdalnego sterowania WeiTronic) zapewnia wysokie bezpieczeństwo gwarantując markizie niezawodny system jej sterowania


 

Jakość

 

Standard jakości - Pewność i Trwałość                                                                                       

 

 

Opatentowany wysuwany przegub z systemem bezpieczeństwa

alt   TÜV-sprawdzone bezpieczoństwo - markizy ze znaczkiem TÜV 5,5 m szerokość i 3 m długość

 

 

Instagram

Menu

Wyszukaj

config
Logo star-snippets.com