0
0
0
s2sdefault

Oceń

Markizy

Dzięki zaawansowanej technologii wszystkie produkty weinor-a  są najwyższej jakości. Łatwa obsługa i trwałość przekonują.  Czy to Markizy do Terrazzy, Okien, Ogrodów Zimowych, Tarasów, Ścienne wszystkie modele spełnią Państwa wymagania. Możemy je na Państwa życzenie dopasować pod względem koloru, materiału i wyposażenia.

Wyślij konkretne zapytanie, wycenimy je dla Ciebie. 

Nie wiesz czym się dane markizy różnią. Nie wiesz jaką markize wybrać? Skorzystaj z naszego poradnika! Kliknij na wybrany typ markizy żeby poznać szczegóły.

markizy otwarte

Markizy otwarte

Markizy otwarte nie mają ochronnej kasety. Nadają się szczególnie do miejsc osłoniętych ścianą,daszkiem, sufitem balkonu dzięki czemu schowana markiza jest chroniona przed warunkami atmosferycznymi.

markizy polkasetowe

Markizy półkasetowe

Markiza półkasetowa to nowa technologia profili prowadzących wraz z nowoczesnymi tkaninami.Markiza ta jest chroniona kasetą co czyni ją bezpieczniejszą od marizy o otwartej.

markizy kasetowe  

Markizy kasetowe

Markiza kasetowa to idealne rozwiązanie. W pozycji cofniętej tkanina markizy jest całkowicie osłonięta.Jest ona idealnie chroniona i trwała. Jak w sejfie.

markizy wolnostojace  

Markizy wolnostojące

Miejsca szczególnie obszerne, otware przestrzenie oraz place, które chcemy osłonić przed słońcem.To dla nich zostały stworzone specjalne konstrukcje markiz wolnostojących.

markizy do okien  

Markizy okienne

Markizy okienne chronią przed intensywnym promieniowaniem słonecznym pomieszczenia wewnętrzne, balkony i ogrody zimowe. Chronią one pomieszczenia przed upałmi i bleknięiem parkietów jak i mebli.

markizy zacieniajace  

Markizy boczne

Markizy boczne na balkonie czy tarasie chronią przed bocznymi promieniami słońca jak i wścibskimi spojrzeniami.Tworzą one prywatne przytulne miejsca.

markiza z volantem,falbana  

Markiza z volantem

Opcja do markiz pozwalająca na wbudowanie w profil przedni markizy dodatkową markize osłaniającą od przodu. 

Menu

Wyszukaj

config
Logo star-snippets.com